Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Odpovídala česká basketbalistka Eva Vítečková

Česká basketbalistka Eva Vítečková (vlevo) v olympijském zápase proti Číně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

UKONČENO

Basketbalistky zatím prohrály na olympijských hrách v Londýně oba své zápase proti Číně a Turecku. Co se stalo s českým týmem, který soupeři před turnajem pasovali na černého koně turnaje? Jak získat zpátky sebevědomí na klíčový duel s Chorvatskem? Na vaše otázky odpovídá přímo z Londýna hvězda reprezentace Eva Vítečková.

položených otázek: 30 | jak se správně ptát | Aktualizovat
  1. Otázka má být stručná a jasná, maximálně tři řádky.
  2. Není možné reagovat na otázku zakládající se na externím odkazu.
  3. Přestože konfrontační otázky vítáme, nesmí překročit hranici slušnosti.
  4. Nepište otázky VELKÝMI PÍSMENY.
  5. Podepište se.
  6. Neopakujte dotazy, které už položili jiní.

Přehled položených otázek

OTÁZKA (31.7.2012 10:17) Jakub
Dobrý den, Evo, viděl jsem přímo v Londýně Váš duel s Čínou, přišlo mi, že Vám fungovalo jako týmu vše, akorát střelba totálně ne, byla to věc smůly, že se prostě někdy takový zápas odehraje a nic tam ne a ne spadnout???
OTÁZKA (31.7.2012 9:57) Karel
Hokejisté nebruslí, fotbalisté neběhají, teď vidíme problémy v pohybu i u basketbalistek. Je to náhoda nebo hlubší problém českého sportu? Česká chytrost přece nemůže stačit na všechno, dobrý pohyb je základ.
OTÁZKA (31.7.2012 9:54) Luky
Sex a párty k olympiádě patří stejně jako medaile a rekordy. Tvrdí to americká fotbalová brankářka Hope Solo. „Viděla jsem sportovce, jak mají sex v olympijské vesnici před domem na trávě,“ popsala ve zpovědi pro americkou stanici ESPN. Její olympijská zkušenost je z Pekingu 2008, ovšem nepochybuje, že v Londýně to bude podobné. Sama přiznala lechtivou příhodu, kterou si vybaví při pohledu na zlato z Pekingu. „Strávila jsem noc s jednou známou osobností. S kým přesně to bylo, zůstane olympijským tajemstvím, “ usmála se. Na její slova dal razítko plavec Ryan Lochte. „Sexu se věnují v olympijské vesnici až tři čtvrtiny sportovců. Při minulé olympiádě jsem měl přítelkyni. Uf, to byla chyba! Teď jsem single. Myslím, že Londýn může být opravdu vzrušující!“ Můžete taky přidat nějakou zajímavou historku?
OTÁZKA (31.7.2012 9:52) BB
AHoj, držím moc palce do dalších bojů. Dostaňte se do čtvrtfinále a až tam se bude rozhovat jestli Olympiáda budu pro vás úspěšná nebo ne. A pak všem nevšřícím zavřete pusu. :-) Ať davájí víc míču vám a Vesy a zlaté juniorky to všem ukáží :-) Jste nejsympatičtější hráčka z celého týmu.
OTÁZKA (31.7.2012 9:52) Fanoušek
Můžete nám, prosím, přiblížit český tým? :) Kdo je největší vtipálek? Kdo největší mankýnka? Kdo je DJ a pouští hudbu před zápasem? Kdo je věčně zamračený bručoun? Tichošlápek, kterého není slyšet?
OTÁZKA (31.7.2012 9:48) Martin
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak trávíte volné chvíle v Londýně? Sledujete třeba společně filmy, nebo každá individuálně.
OTÁZKA (31.7.2012 9:38) Jan Koubek
Dobré Jitro. Zajisté jste slyšela nebo četla o našem cyklistovi Kreuzigerovi, který se v sobotu nesnažil ohrozit únik týmového kolegy z Astany Vinokurova a řekl, že by to bylo neslušné. Co si o tom myslíte?
OTÁZKA (31.7.2012 9:33) Jirka
Milán Evičko ,přeji Vám i týmu aby se začalo dařit věřim v postup.Hodně štěstí a hlavně zdravíčkacelému týmu,přeji
OTÁZKA (31.7.2012 9:27) Petr
Co říkáte na to, že největší slávu zatím předvedly gumáky a že čeští sportovci zatím proti očekávání nic nepředvedli? Budete v těch gumákách chodit aspoň na houby? Nebo je využijete jinak?
OTÁZKA (31.7.2012 9:27) Johana
Jak se vám líbily holínky? Před OH je Češi kritizovali, po zahájení ve světě sklidily pozitivní ohlasy.
OTÁZKA (31.7.2012 9:24) Petr
Už jste byla v českém olym.domě? Kdo vybírá dvojice na rozhovor? Jak se těšíte na rozhovor, kdy za Vámi hlučí a mávají za zády přítomní diváci, kteří se chtějí zviditelnit a ukázat se, že jsou v Londýně a více než rozhovor je slyšet právě hluk přihlížejících? Zdá se Vám tohle studio ČT normální?
OTÁZKA (31.7.2012 9:20) Petr
Před OH jste počítali s tím, že ze skupiny půjdete z druhého max. třetího místa. Nyní lepší než čtvrté to nebude. Který z tria soupeřů by Vám myslíte nejvíc vyhovoval, Francie, Rusko nebo Austrálie?
OTÁZKA (31.7.2012 9:20) Ingrid
Zdravím vás, jak se vám vůbec líbí olympiáda v Londýně? Jak hodnotíte slavnostní zahájení? Podle mne bylo nejlepší, co jsem kdy viděla. Když se potkáváte s ostatními slavnými sportovci: Lebron James, Bolt,.... fotíte se s nimi? Popovídáte si? Děkuji za odpověď.
OTÁZKA (31.7.2012 9:14) Míra Střeleček
Dobrý den! Je těžké vfěřit, že se vám podaří vyhrát aspoň ty dva zápasy a jít do čtvrtfinále? Každopádně to vám všem přeji. A také mě zajímá, co hodláte dělat, až skončíte s basketem? Tedy - ne že bych vás do toho hnal! :-)
OTÁZKA (31.7.2012 9:05) Vladimír Novák, Bělehrad
Dobré jitro! Chápu, že když se nedaří, je zpravidla všechnoo šedé, ale prozradíte, co vás zatím na olympiádě nejvíc zaujalo? Bylo to slavnostní zahájení? A byly jste na něm vůbec, když jste hned v sobotu hrály? A pokud jde o basket, nenechte se zlomit a do toho!
OTÁZKA (31.7.2012 9:03) Jirka
Dobrý den, mohu na vás mít takový dotazník? Vždy vyberte, co se vám líbí víc. fotbalXhokej, lakersXheat, blonďáciXtmavovlasý, pizzaXguláš, pivoXvíno, spartaXslavia. Děkuji
OTÁZKA (31.7.2012 8:31) Petr
Nepotřebovaly byste pomoc psychologa? Je zajímavé, že Rusky nic nehrotí, klidně prohrají s Vámi v přípravě a ve finále na OH,MS,ME hrají vždy o medaile. Dokáží se soustředit na důležité zápasy. Z Vás naopak v prvních dvou zápasech nervozita vyzařovala.
OTÁZKA (31.7.2012 8:28) Petr
Nezdá se Vám, že trenér Blažek je bezradný a už chvílemi neví koho nasadit a zkouší kdo se mu chytne? V přípravných zápasech jste vždy urvaly začátky utkání a už jste v klidu dohrály k vítězství. Na OH je to pravý opak a začátek Vám trestuhodně uteče. Je to nervozitou?
OTÁZKA (31.7.2012 8:24) Petr
Proč nejdete hrát do zahraničí? S USK stejně žádné úspěchy v EL nedosáhnete. Drží Vás tam slušný plat? Nebo je to z důvodu Vašich zdravotních problémů ?
OTÁZKA (31.7.2012 8:19) Petr
Horáková už zdaleka není to co bývala. Když letos hostovala v EL v Košicích, zdála se v dobré formě. Jak si vysvětlujete její momentální útlum? A žádá o střídání, nebo ji Blažek cíleně střídá? Dříve hrála běžně 40min, dnes polovinu. Nebo je střídání důsledek nízkého výkonu?
OTÁZKA (31.7.2012 8:15) Petr
Zajímal by mě Váš názor na to, proč všechny hráčky co došly do USK z Žabin v Praze pod Blažkem dost upadly na výkonu, tedy včetně Vás. Bobrovský byl větší pes a tlačil víc na výkonnost? I v zápasech repre se mi zdá, že Blažek nedokáže vyhecovat. Ženský občas potřebují hodně seřvat a na výkonu se to vždy projeví, ne?
OTÁZKA (31.7.2012 8:12) Petr
Nezdá se Vám, že Vaše výkony byly mizerné již na kvalifikaci v Turecku, kde vše musela zachraňovat jinak nevýrazná Kulichová? Nebýt jí tak jste ani nepostoupily.
OTÁZKA (31.7.2012 7:12) abstinent z Valči :)
Dobrý den slečno Evžo,dala byste si raději tatarák nebo jablko?ťuti ňuni držím palce! :)
OTÁZKA (31.7.2012 6:49) Marie
Dobrý den! Celá naše rodina vám fandí, neskládejte zbraně a bojujte! Věříme, že další zápasy vyjdou a děkujeme. Do toho, seberem, seberem...
OTÁZKA (31.7.2012 2:22) A
Dobré ráno, jsem se chtěla zeptat, co se Vám v Londýně nejvíc líbí? Děkuji a přeji pěkný den a spoustu bodů!
OTÁZKA (31.7.2012 2:19) Kamil
Ted us staci vsechno vyhrat a je to doma.Tipnete si kolik bodu by ste uhraly proti muzskemu dream teamu?
OTÁZKA (31.7.2012 2:17) Ann
Zdravím vás i celý tým! Mohla byste prozradit, jaká je nálada v týmu? Chápu, že to asi moc není veselé, ale jste pozitivní? Moc vám fandím a budu dál držet palce, věřím, že český tým uvidíme ve čtvrtfinále:) GO GO GO
OTÁZKA (31.7.2012 1:57) jirka
Holky děkuju a držím vám palce ! Teď už to prostě půjde ! Ahoj j.
OTÁZKA (31.7.2012 0:39) Jakub Jiříček
Dibrý den. Základ týmu je oproti stříbrnému mistrovství světa v Česku téměř o dva roky starší, ale také vyzrálejší. Jak to, že se to neprojeevuje ve výsledcích na olympiádě? Každopádně vám a spoluhráčkám přeju úspěchy ve zbývajících zápsech skupiny a ať nám i sobě děláte radost až do konce turnaje.
OTÁZKA (31.7.2012 0:23) monty25
Ahoj Evžo. Už jste společně rozebírali zápas proti Turecku (video apod.)? Jak si vysvětluješ, že to tam tolik nepadá? Je to prostě smůla, nebo střílíte většinou z těžkých pozic? Jinak chci vzkázat tobě i celému týmu, že vám pořád věřím! Určitě se zvednete a postoupíte do čtvrtfinále. Tam už se potom začíná zase od nuly. Navíc Chorvatsko na tom není o nic líp než vy. Vždyť s Čínou prohráli o 25 bodů... Holky do toho! :)