Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena
130 let

Lidovky.cz

Jak jsem poznala vašeho otce. Kultovní seriál bude mít pokračování ‚z druhého úhlu pohledu‘

Kultura

  6:00
Americká televize Fox již dříve mluvila a vedlejších seriálech podle úspěšného sitcomu Jak jsem poznal vaší matku. Podle nové informace ale také začíná natáčet seriál, kde bude vše při starém, ale s novými postavami. Hlavní hrdinkou bude žena.

Foto popis| Nahoď oblek! – nejdůležitější přikázání seriálového svůdníka Barneyho Stinsona. Výjimky byly povoleny jen v případě, kdy sváděl ženu z duše nenávidějící obleky nebo byl v těžké depresi. foto: Wikimedia Commons

Internetový magazín Deadline přišel s informací o plánovaném projektu Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father), který by se letos měl začít natáčet. Informace o podobných plánech se objevily již v roce 2014, ale pozvižení rychle utichlo. Podle Deadlinu právě teď studio Twentieth Century Fox nabírá scenáristy. Jasné není ani to, že bude mít projekt premiéru na televizi CBS, která vysílala jeho velmi oblíbeného předchůdce.

Kdo se bojí smrti? George R. R. Martin se upsal dalšímu seriálu

„Začneme naprosto od začátku. Je to projekt, který byl připravován velmi důkladně,“ řekla Dana Walden, předsedkyně rady studia Fox, magazínu Deadline. Je ale známo, že v novém seriálu si fanoušci přijdou na úplně nové protagonisty s novými příběhy. Formát i vyznění celého seriálu ale zůstanou naprosto stejné.