Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie
130 let

Lidovky.cz

Johny Depp založil knižní edici. Chce představovat vizionáře

Kultura

  17:00
NEW YORK - Americký herec Johny Depp bude mít vlastní ediční řadu u nakladatelství Harper Collins. Jednou z prvních vydaných knih bude kniha o zpěváku Bobu Dylanovi.

Americký herec Johnny Depp foto: Reuters

Deppova edice u nakladatelství Harper Collins ponese stejné jméno jako Deppova filmová produkční společnost Infinitum Nihil (Nic není navěky) a jejím cílem bude podle nakladatelství přinášet čtenářům autentické, jasné a vizionářské myšlenky a hlasy.

Už máte svou knižní řadu?

Depp není první americkou celebritou, která bude mít vlastní knižní edici. Před ním ji založila například herečka a moderátorka Chelsea Handlerová nebo hvězda televizních kuchařek Rachel Rayová.

"Slibuji jménem Infinitum Nihil, že se budeme snažit vydávat publikace, kterým bude stát za to věnovat čas a pozornost," citovala agentura AP Deppovo prohlášení. Jednou z nich má být kniha o básníkovi a hudebníkovi Bobu Dylanovi, která bude vycházet z rozhovorů s historikem Douglasem Brinkleyem, a do prodeje se podle plánu nakladatelství dostane v roce 2015.

Autoři: ,

Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?
Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na běžné, obecně neškodné látky v okolním prostředí. Taková látka, která vyvolává alergickou...