Čtvrtek 28. října 2021, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Pistolník Bridges pracuje na svém prvním CD

Kultura

  16:39
NASHVILLE - Překvapení pro fanoušky chystá americký herec Jeff Bridges. Jak napsala agentura AP, jednašedesátiletá hvězda takových filmů, jak je Starman či Big Lebowski, nyní pracuje na novém hudebním albu, které bude jeho debutem u velké nahrávací společnosti.

Jeff Bridges ve filmu Opravdová kuráž foto: Reprofoto

Bridges podepsal smlouvu s Blue Note Records společnosti EMI a pracuje se svým kolegou z filmu Crazy Heart T Bonem Burnettem na albu, které bude obsahovat jak původní nahrávky z tohoto hudebního snímku, tak další písničky.

Jeff Bridges ve filmu Crazy Heart

Právě spolupráce s Burnettem na filmu Crazy Heart, který líčí příběh stárnoucího country písničkáře Otise "Bada" Blakea, prý Bridgese inspirovala k natočení alba. Snímek z roku 2009 Bridgesovi vynesl Oscara za hlavní mužskou roli a Burnett si odnesl sošku za nejlepší původní píseň.

Opravdová kuráž bratrů Cohenových, kde si Jeff Bridges zahrál s Mattem Damonem a čtrnáctiletou Hailee Steinfeldovou

Bridgese hudba provází celý život, ale své nahrávky si zatím vydával sám. Jaké hosté se na jeho novém albu, jehož termín vydání zatím nebyl oznámen, objeví Rosanne Cashová a Sam Phillips.

Autor:

Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Děti zabalené do merina. Redakce testovala oblečení Crawler
Děti zabalené do merina. Redakce testovala oblečení Crawler

Redakce se pustila do testování oblečení od značky Crawler, která vše šije ručně a z merino vlny. Zajímají vás názory našich maminek?

Mohlo by vás zajímat