Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří
130 let

Lidovky.cz

Pražský Lucerna Music Bar dnes hostí párty s Bajofondo Tango Club

Kultura

  11:32
PRAHA - Jihoamerický projekt Bajofondo, který se skládá z vynikajících hudebníků a VJ Veronica Loza, zahájil své letošní evropské turné. Dnes vystoupí v Praze.

Bajofondo foto: Christian Napablaza

Veronika Loza při jejich loňském vystoupení v Praze pro nemoc chyběla, letos však slavní jihoameričané přijedou i s ní. Fanoušci Bajofondo se tak mohou těšit nejen na strhující hudební zážitek, ale také na skvělou vizuální show v podání jejich VJky.

Koncert Bajofondo se v pražském Lucerna Music Baru uskuteční už dnes, 21.července. Dvojnásobný držitel Oskara a ceny Grammy za hudbu k filmům Babel a Zkrocená hora Gustavo Santaolalla si letošní koncert v Praze sám vyžádal, protože pražské publikum jim při loňském koncertu přichystalo nezapomenutelnou atmosféru.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení ještě na místě za 530 Kč. Lucerna Music Bar se otevírá v osm večer. Více info na myspace.com/bajofondomardulce.

Bajofondo Tango Club: Pa Bailar

Bajofondo Tango Club + G. Cerati

Bajofondo Tango Club: Montserrat

Autoři:

Samoživitelka skončila v nemocnici a čtvrt roku nemohla pracovat
Samoživitelka skončila v nemocnici a čtvrt roku nemohla pracovat

Téměř deset miliard korun – tolik jen za loňský rok poslaly pojišťovny lidem za úrazy, závažná onemocnění či úmrtí. Životní pojištění pomohlo za...