Středa 22. května 2024, svátek má Emil
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

'One baby show': Maggie Simpsonová jde do kin

Kultura

  13:00
PRAHA - Nejmladší členka seriálové rodiny Simpsonových se brzy objeví na plátnech kin. Nepůjde sice o celovečerní film, přesto tento bonus pro fanoušky budí očekávání.

Maggie Simpsonová foto: Fox

Krátký film s názvem The Longest Daycare (Nejdelší pobyt v jeslích) bude trvat jen čtyři minuty a nebudou v něm dialogy, zato využije 3D technologii. Do kin se také nevydá samostatně, ale jako předfilm ke snímku Doba ledová: Země v pohybu, který půjde do distribuce toto léto.

Podle výkonného producenta seriálu Simpsonovi Ala Jeana půjde o dárek pro věrné diváky, kteří seriál sledují již dlouhých 23 sezón. ”Jima Brookse napadlo, že bychom měli udělat krátký animák na způsob, jak to dělá Pixar před svými filmy nebo jako krátké kreslené filmy, které se kdysi v kinech promítaly - jako zábavnou věc pro fanoušky," řekl Al Jean serveru Entertainment Weekly.

Hlavní hrdinkou krátkého snímku je malá Maggie, která se v jeslích skamarádí s motýlem. "Na čtyři minuty je tam docela dost zápletek a zvratů... je to velice dojemné a zároveň legrační," dodal Al Jean. Vedle Maggie se podle něj na plátně objeví i někdo další z rodiny Simpsonových. Kdo přesně to bude, však odmítl prozradit.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!