Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc
130 let

Lidovky.cz

Suzanne Vegu doplní na českém miniturné Čechomor

Kultura

  13:01
PRAHA - Kapela Čechomor připravila v rámci série koncertů Kooperativa Tour 2009 pro své fanoušky hudební lahůdku: tři společná vystoupení se zpěvačkou a písničkářkou Suzanne Vega.

Suzanne Vega foto: Reprofoto

Turné s mottem "Podpořte s námi Pomocné tlapky" je již třetím rokem projektem skupiny Čechomor. Výtěžek z prodeje propagačních předmětů a dárcovských zpráv DMS je určen pro úhradu nákladů spojených s výchovou a výcvikem asistenčních psů, kteří pomáhají tělesně postiženým občanům.

V rámci tohoto turné vystoupí s kapelou Čechomor velmi exkluzivní host: Suzanne Vega. Zpěvačka je velmi častým a oblíbeným koncertním návštěvníkem našich středoevropských končin, zatím se však nikdy a nikomu nepodařilo vystoupit s touto hvězdou na jednom pódiu, natož pak ve společném koncertním programu.

Její letošní česká návštěva bude mít celkem tři zastávky, kdy společně s kapelou Čechomor vystoupí v Lokti, Praze a Žďáru nad Sázavou. Představí své největší hity, stejně jako Čechomor, a následně i společné skladby. Suzanne Vega vyrazí na letní turné 2009 společně se svými hudebními kolegy Gerry Leonardem a Michaelem Viscegliou.

Vstupenky v cenách 495 Kč (Loket), 550 Kč (Praha) a 450 Kč (Žďár nad Sázavou) v prodeji v síti Ticketstream, online na www.ticketstream.cz. Více informací na oficiálních stránkách umělců: www.cechomor.cz a www.suzannevega.com.


Čechomor & Suzanne Vega
21. 7. Loket (amfiteátr)
22. 7. Praha (O2 Žluté lázně)
23. 7. Žďár nad Sázavou (nádvoří zámku)

Autoři: