Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie
130 let

Lidovky.cz

Xindl X si na Rock for People přivede swingový bigband

Colours of Ostrava

  8:30
PRAHA - Populární folk-rapper dokončil Turné s kytarou a Lá$kou a připravuje se na letní hraní. Na Rock for People navíc vystoupí s kapelou a čtrnáctičlennou sekcí Orchestru Karla Vlacha.

Xindl X foto: marexvoboda

Úspěšnou jarní sérii akustických koncertů Xindla X s názvem Turné s kytarou a Lá$kou završil koncert v Rakovníku. Tím však neskončila možnost vidět tohoto autora a muzikanta v písničkářské podobě. V duu s pianistou, kytaristou a banjistou Daliborem Cidlinským Jr. se objeví například na Colours of Ostrava a Votvíráku. V rockovější podobě s kapelou se zúčastní Festivalu Okoř a Benátské noci.

Casio a Vlachovci

Exkluzivně pro festival Rock for People zkouší speciální set s vlastní skupinou plus čtrnáctičlennou dechovou sekcí Orchestru Karla Vlacha. Písně vybrané pro tento koncert dostanou speciální aranže a budou ke slyšení pouze zde.

Na konec června chystá Xindl X také premiéru nové verze písně Casio ze svého poslední desky, k níž během léta přibude i videoklip. V příštím roce by pak mělo vypuknout natáčení dalšího, v pořadí už čtvrtého studiového alba.

Autor:

Rodiny bez životního pojištění přicházejí o peníze
Rodiny bez životního pojištění přicházejí o peníze

Řada maminek řeší u dětí odřená kolena, škrábance, neštovice nebo třeba záněty středního ucha. Z těchto příhod se děti většinou velmi rychle...