Neděle 26. června 2022, svátek má Adriana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

T-Mobile inovuje svůj věrnostní program

Věda

  6:00
Pro paušální zákazníky i vlastníky předplacených karet Twist je od 3. února připraven nový věrnostní program T-Mobilu Bonus, u něhož si jeho uživatelé budou moci vybrat mezi tarifním zvýhodněním a odměnami za získané body.

Ilustrační foto. foto: T-MobileReprofoto

Od roku 1999 mohou všichni paušální zákazníci sbírat body v programu T-Mobile Bonus, které lze dle dosaženého počtu proměnit v nejrůznější odměny či slevy na služby apod. O 5 let později zpřístupnil růžový operátor samostatný program s názvem Twist Bonus také pro předplacenkáře. Od 3. února letošního roku se však T-Mobile rozhodl obě varianty sloučit do jedné a dal tak vzniku novému programu T-Mobile Bonus. Ten je na rozdíl od těch předchozích specifický s tím, že rozšiřuje výhody, které za něj lze obdržet, a navíc už není omezen jen na některé tarify.

Body vs. levnější služby
Každý zákazník si může vybrat, zdali dá přednost sbírání Bonus bodů, nebo využije aktuálně poskytované Zvýhodněné služby. V prvním případě zákazník získá za každých 23,80 Kč jeden bod (navíc jednorázově plných 100 bodů při úvodní registraci do programu), které pak může uplatnit na nákup telefonů, příslušenství, balíčků volných jednotek a dalšího zboží i služeb dle platného katalogu. Druhým typem benefitu je využívání aktuálně poskytované Zvýhodněné služby, která se mění vždy po půl roce. Až do 29. února 2008 je to „Ranní rozcvička", s níž každá SMS odeslaná do sítě T-Mobile mezi šestou hodinou ranní a polednem vyjde na 50 haléřů. Od 1. března ji vystřídá noční volání od 21 do 9 hodin do sítě T-Mobile pouze za 1 Kč/min.

Nechtějte slevu zadarmo
Využívání výhod programu T-Mobile Bonus má ale přeci jen několik podmínek. Zákazníci musí během tzv. rozhodného období utratit či dobít určitou částku, aby mohli být do programu zařazeni. Její výše je odstupňována podle "stáří" dané SIM karty, respektive telefonního čísla - u tarifů jde o dobu od aktivace, u Twistu od uskutečnění prvního hovoru. Rozhodné období je pro klienty s paušálem jejich klasické zúčtovací období, pro twistaře pak 30 dnů.

Stáří SIM Potřebná výše věrnostního účtu
do 6 měsíců

600 Kč

více než 6 měsíců až 1rok 

400 Kč

více než 1 rok až 2 roky

300 Kč

více než 2 roky

250 KčPokud na konci rozhodného období dosáhne dobitá částka minimálně stanovené výše, bude Twist zákazníkům přičten počet Bonus bodů odpovídající dobité částce, respektive jim bude v následujícím období (30 dnů) poskytnuta Zvýhodněná služba. Tarifní klienti si budou s přidělením Bonus bodů muset počkat až na dobu vyúčtování, respektive Zvýhodněnou službu budou moci čerpat o období později.

Bez registrace to nepůjde
Pro zapojení do programu T-Mobile Bonus je i nadále nutná bezplatná registrace. Lze ji provést zasláním SMS ve tvaru BONUS A na číslo 4603, zavoláním na Zákaznické centrum či prostřednictvím služby Můj T-Mobile. Účastníci dřívějších variant věrnostního programu se již znovu registrovat nemusí, automaticky se stávají členy. Tarifní zákazníci mají na počátku standardně nastaveno sbírání Bonus bodů, uživatelé Twist mají aktivovanou Zvýhodněnou službu. Mezi jednotlivými typy zvýhodnění lze přecházet jednou za zúčtovací období. Twistaři mohou Bonus body čerpat pouze v případě, že prostřednictvím služby Můj T-Mobile poskytnou své kontaktní údaje. Ty jsou nutné pro zasílání katalogu odměn a objednaného zboží.

Autor:

Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...