Pátek 24. května 2024, svátek má Jana
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

T-Mobile nabízí dotovaný notebook s internetem

Věda

  6:00
Pořízení mobilního telefonu za dotovanou cenu je již dlouhou dobu běžnou praxí a jak ukazují samotné průzkumy, většina mobilů se prodá prostřednictvím operátorů. T-Mobile jde ale ještě dál a při podpisu smlouvy nabízí i dotovaný notebook s neomezeným internetovým připojením.

Datová karta v PCMCIA slotu notebooku. foto: T-MobileReprofoto

T-Mobile připravil od 4. října 2007 pro nové i stávající zákazníky, kteří mají zájem o nový přenosný počítač s mobilním internetem, speciální nabídku platnou do konce letošního roku. Zákazníci mají možnost získat při podpisu smlouvy na 2 roky notebook Acer Extensa 5220 a 4G Combi kartu za zvýhodněnou cenu. Ta se odvíjí dle výběru datového tarifu a závisí na výši měsíčního paušálu. Pokud si zřídíte například Internet 4G Premium v ceně 1189 Kč měsíčně, za notebook včetně datové Combi karty zaplatíte pouze 3 999 Kč. V případě, že si zvolíte službu Internet Standard, za níž si operátor účtuje měsíční poplatek 832 Kč, počáteční investice vás vyjde na 8 999 Kč. U nejnižšího datového tarifu Internet Basic v ceně 475 Kč vzrostou vaše počáteční náklady na 12 999 Kč. K těm je dále nutné přičíst vratnou zálohu, která se liší dle zvoleného tarifu. Tato záloha bude po 3 měsících automaticky vrácena na běžný účet. Veškeré informace o mobilním připojení, tarifech, rychlostech přenosu, limitech FUP a pokrytí najdete v tomto článku.

Internetový tarif Acer Extensa 5220 + Combi karta Paušál Záloha
Internet Basic

12 999 Kč

475 Kč 1 500 Kč
Internet Standard

8 999 Kč

832 Kč 2 000 Kč
Internet Premium

3 999 Kč

1189 Kč 6 000 Kč
Kompletní balíček
Zvýhodněnou nabídku ocení především méně zkušení uživatelé, kterým koupí kompletního balíčku odpadne starost s instalací a zprovozněním internetového připojení. Nabízený notebook Acer Extensa 5220 je postavený ve speciální konfiguraci od T-Mobilu, vybavený originálním operačním systémem Windows Vista Home Basic a jeho nový majitel v něm najde mnoho dalších důležitých programů, jako například antivirový program AVAST! 4 Home Edition, komunikační software web'n'manager či 60denní zkušební verzi Microsoft Office 2007 a další aplikace. Notebook s úhlopříčkou displeje 15,4“ podporuje technologie Bluetooth a Wi-Fi. Dále je osazen 80GB pevným diskem a nechybí mu ani zapisovací DVD mechanika. Operační paměť (RAM) činí 1 GB. V laptopu je již nainstalována podpora 4G Combi karty, která umožňuje mobilní připojení k internetu pomocí technologií UMTS TDD, EDGE a GPRS.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!