Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela
130 let

Lidovky.cz

T-Mobile spouští pro mladé stahování hudby zdarma

Věda

  10:38
T-Mobile umožní svým zákazníkům, kteří si aktivují některý z rodiny tarifů BAV SE, bezplatný přístup ke katalogu vydavatelství Universal Music. Stahovat bude možné libovolný počet písniček po dobu jednoho roku.

Ilustrační foto. foto: T-MobileReprofoto

Zákazníci, kteří se v období mezi 1. zářím 2009 a 31. prosincem 2009 aktivují/prodlouží či přejdou na tarif BAV SE nebo BAV SE s Mých5 z předplacené karty, získají volný přístup k více než 300 tisícům skladeb z katalogu největšího hudebního vydavatelství Universal Music. Hudbu bude možné stahovat po dobu jednoho roku od data zřízení tarifu. Skladby určené k volnému stahování budou k dispozici v samostatném katalogu, do kterého budou mít přístup pouze příslušná telefonní čísla uživatelů zmíněných tarifů.

Služba je primárně určena pro mobilní telefony, od poloviny září však bude download možný i do počítače z webových stránek www.t-music.cz. Za datové přenosy si operátor nic neúčtuje. Na skladby se vztahuje ochrana DRM, která ovšem nebude omezovat dobu, po kterou je mohou uživatelé přehrávat. Hudba tedy zákazníkům zůstane i po uplynutí 12 měsíců.

Tarify BAV SE a BAV SE s Mých 5 s neomezeným přístupem do katalogu vydavatelství Universal Music jsou určeny pro mladé ve věku 6 až 26 let. Jejich měsíční paušál stojí 226, respektive 99 korun.

Autor: