Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil
130 let

Lidovky.cz

Budoucnost vzdělávání je v online světě

Budoucnost vzdělávání je v online světě foto: Business Institud EDU a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přístup ke vzdělávání se v posledních letech radikálně změnil. Covidová epidemie urychlila již nastupující trend, kdy se zejména vzdělávání dospělých přesunulo do online prostředí. Studovat programování, rekvalifikovat se pro nový obor nebo si rozšířit svou stávající odbornost plně online?

To vše už je dnes dostupné na pár kliknutí myší díky novým technologiím a rozvoji internetu. Vzdělání je tak dostupné kdykoliv a kdekoliv.

Jednou z institucí, která nabízí 100% online MBA studium je pražský Business Institut. Postgraduální studium, které můžete vystudovat z pohodlí domova, kanceláře nebo z druhého konce světa už zkrátka není podmíněno fyzickou přítomnosti v posluchárně. Zapomeňte na prezenční výuku a využijte všech benefitů, které moderní online výuka nabízí.

Co jsou tedy 4 hlavní výhody online studia na Business Institutu?

  1. Flexibilita

Přizpůsobte si studijní tempo i začátek studia svým možnostem. Prostřednictvím moderní e-learningové platformy získáte neomezený přístup ke všem přednáškám včetně konzultací s lektory.

  1. Výuka na míru

Vyberte si studijní program přesně podle svých potřeb. Online program probíhá ve třech studijních blocích. Studium zakončíte obhajobou závěrečné práce.

  1. Široký výběr programů i lektorů

Business Institut nabízí 10 online MBA programů napříč obory, které vyučuje špičkový tým lektorů – odborníků ve svých oborech. Business Institut aktuálně spolupracuje s více než 150 lektory z různých profesních oblastí a stovkou předních osobností byznysu.

  1. Úspora peněz i času

Už nemusíte trávit čas zbytečným dojížděním nebo utrácet peníze za drahé učebnice a skripta. Součástí školného jsou nejen studijní materiály v elektronické podobě, ale i přístup do knihovny s více než milionem odborných titulů.

Není pochyb, že svět vzdělávání, zejména toho celoživotního, čeká revoluce. S čím dál tím viditelnějším technickým pokrokem nás v příštích desetiletích nemine posun ve vývoji pracovních procesů. Rozšiřování vlastní kvalifikace se stane nezbytností a svět online studia je ideálním způsobem, jak na tyto budoucí změny reagovat.

Témata: studium

Byt 3+1 s potenciálem v Čáslavi
Byt 3+1 s potenciálem v Čáslavi

Dusíkova, Čáslav - Čáslav-Nové Město, okres Kutná Hora
2 999 000 Kč