10. října 2011 14:56 Lidovky.cz > PR > PR sdělení bydlení

Moderní topidla – funkční, bezpečná a elegantní

Heliosa 55 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Heliosa 55 | foto: TKF

Uniká vám teplo z bytu? Je vám chladno na terase nebo v pergole? Pořádáte sportovní či kulturní akci v chladném počasí? Řešením pro všechny případy je technologie, která si opět úspěšně nachází cestu mezi své spotřebitele. Jde o novou generaci infrazářičů – Quartzové infra topení.

Nejdůležitější výhoda topidla – zahřívá okamžitě po zapnutí a to pouze tam, kam směřují jeho paprsky, byla vylepšena o další vlastnosti tak, aby byly uspokojeny nejvyšší nároky na bezpečnost, ekonomickou výhodnost a pohodlné použití venku i doma.

Produkty, které jsou na trhu, můžete maximálně přizpůsobit svým potřebám jak v soukromí, tak v komerční sféře. Příkladem konkrétního výrobku je infrazářič s označením HLW 15, který na trh dodává firma TKF.

Lze jej například upevnit na zeď a ohřívat prostor na venkovní zahrádce i v dešti. Díky proudové ochraně IP55 je totiž odolný proti stříkající vodě.

Quartzové infra topidlo lze jednoduše uchytit i v párty stanu nebo v pergole a rozšířit období jeho využitelnosti také na chladnější měsíce. K dispozici jsou také lehké přenosné varianty, které vás ochrání před zimou při práci venku, v dílně.

Heating table

Široký výběr výrobků udělá radost i ženám. Speciální stolky Heating table se zabudovaným topením zaručí, aby teplo nebylo příliš intenzivní, ale optimálně hřálo na nohy. 

Pokud tedy přemýšlíte, jak se konečně v nadcházejících studených dnech ohřát, je pro vás quartzové infra topidlo tou správnou volbou.

Kompletní nabídku quartzových topení včetně stojanů a desítek způsobů jejich uchycení najdete na webových stránkách společnosti TKF, na adrese www.tkf.cz/topidla.