Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak získat sexy rty? Řešení nabízí zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou patří mezi moderní a oblíbenou metodu, která umí ženám dopomoci ke smyslným a plným rtům. Jak celá procedura probíhá a jaké jsou výsledky?

Rty jsou symbolem krásy

Plné rty jsou od věků symbolem smyslnosti, mládí a krásy. Pro některé ženy je však tento ideál nedosažitelným snem. S postupujícím věkem navíc kdysi plné rty mohou ztrácet své kontury a patrné jsou i zřetelně povadlé koutky. Tvář kvůli tomu může působit smutně a unaveně.

Nehledě na to, že úsměv představuje důležitý prvek v komunikaci a sociální interakci a není se tak čemu divit, že na ženské rty je mnohdy upřena výrazná pozornost. Mnohé dámy se z tohoto důvodu trápí i tvarem svých rtů, které mohou být od přírody asymetrické.

Co je podstatou zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Estetická medicína však dává ženám do rukou možnost, jak se s vyjmenovanými problémy snadno vypořádat. Řešení představuje korekce a zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou. Jedná se o miniinvazivní metodu, kdy se využívá vpichu tenkou jehlou nebo kanylou. Tou se coby výplň do rtů přidá právě kyselina hyaluronová. Jedná se o tělu vlastní látku, která se v organismu vyskytuje přirozeně. Kyselinu hyaluronovou bychom dokonce našli přímo v pokožce.

Jak probíhá zákrok a co následuje po něm?

Zákrok s sebou přináší tedy jen minimální rizikovost a lze jej doporučit všem ženám, které se klasického chirurgického řešení obávají. Lékař aplikuje kyselinu přímo do místa, kde je zvětšení žádoucí, výsledek zákroku lze tedy korigovat velmi přesně. Zároveň během ošetření má i samotná žena nad jeho průběhem plnou kontrolu.

Ženy rovněž udávají, že při zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou pociťují jen minimální bolestivost. Vše probíhá v lokální anestezii. Žena na ošetření stráví přibližně 30 minut. Následně může kliniku opustit. V domácím prostředí je důležitý pouze klidový režim a vyhýbání se pobytu v soláriu nebo sauně. Drobné modřiny nebo otok ustupují spontánně. To je i důvod, proč se až po opadnutí otoku posuzuje výsledný efekt, byť se projevuje okamžitě.

Výsledek je velmi přirozený, nedochází tedy k efektu oteklých rtů. Za výhodu lze považovat i to, že dochází k postupnému vstřebávání materiálu. V průměru vydrží zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou přibližně 8 měsíců. Pokud si v čase vše rozmyslíte, bez následků se po této metodě vaše rty vrátí do původní podoby.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!