Úterý 24. listopadu 2020svátek má Emílie 4 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Nechcete si dělat starosti o budoucnost? MBA studium je jasná volba

Nechcete si dělat starosti o budoucnost? MBA studium je jasná volba | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nechcete si dělat starosti o budoucnost? MBA studium je jasná volba | foto: Cambridge Business School s.r.o.

Situace ve světě je k dnešnímu dni poněkud nejistá. Pandemie, ekonomická krize a další témata nás dennodenně straší nejen z médií. Jak na tom tedy bude trh pracovních příležitostí? Uplatníte se i vy? Nezapomínejte, že na úplném začátku je vždy vzdělání.

A právě v tomto ohledu dnes máte k dispozici řadu inovativních možností a programů, které vás mohou dostat zase o krok dále.

V posledních letech se hodně mluví o studiu MBA (Master of Business Administration). Tento program založený na profesním vzdělání se zaměřuje na manažerské dovednosti a jejich praktické použití. V oblasti „skutečného“ byznysu tak program MBA nabízí mnohem efektivnější rozvoj než klasické vysoké školy.

Forma vzdělání, která je užitečná pro každého

Pro koho je program MBA určený? Bude to znít jako klišé – ale pro kohokoli, kdo se chce zlepšovat a posouvat. Ať už jste freelancer, manažer, podnikatel nebo jen chcete být v obraze, co se ekonomických otázek týče.

V současnosti už studium MBA nabízí pěkná řádka institucí i u nás nebo na sousedním Slovensku. Kde se tedy přihlásit ke studiu?

Cambridge Business School najdete v Praze 1 a mezi vzdělávacími organizacemi nového typu vyniká hned v několika ohledech.

Programy MBA jsou speciálně uzpůsobeny i pro studenty, kteří nemají volného času nazbyt a studovat lze dokonce i online. Je to jen na vás. Škola je rovněž ověnčena řadou prestižních ocenění a spolupracuje s nejprestižnějšími mezinárodními organizacemi pro podporu postgraduálního vzdělávání.  

V rámci MBA tady nabízí hned několik studijních programů. Na Cambridge Business School přednáší výhradně ti nejvyhledávanější lektoři a veškerá výuka vychází z nejmodernějších metodik a poznatků. Instituce je rovněž členem několika mezinárodních asociací, které dohlížejí na úroveň odborného vzdělávání dospělých.

Učte se od těch nejlepších

Cambridge Business School během posledních let odchovala stovky úspěšných absolventů, kterým získané znalosti pomohly nastartovat vysněnou kariéru nebo ji posunout na úplně novou úroveň.

V rámci MBA vzdělání tady najdete celkem 14 studijních programů plus jeden v už zmíněné online formě. Například oblíbený program Management soft skills vás vyzbrojí tolik kýženými „měkkými dovednostmi“, které neodmyslitelně patří do arzenálu každého schopného manažera nebo podnikatele. Umění jednání se svými podřízenými, ale i partnery či vedoucími patří mezi talenty, kterým se ve státním vzdělávacím systému věnuje až trestuhodně nízká pozornost. Ne všechno je totiž jen o faktech a statistických informacích – pokud je neumíte správným způsobem předat dále, máte mínusové body. A ty se v dnešním rychlém světě neodpouštějí.

Pokud vás MBA studium zaujalo, můžete se jednoduše přihlásit ještě dnes a vydat se na cestu za svým lepším já. Jste připraveni?

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Dala jsem přednost rodině, říká v otevřené zpovědi čerstvá padesátnice Csáková

Ilona Csáková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Bez vytáček a věcně mluví o svých kulatinách, stejně jako o úspěších, pádech a podivných životních obdobích. Ilona...

ANALÝZA: Boj o Karabach popírá ideologii. Zajímavou roli hraje Izrael

Snímek ukazuje členy ázerbájdžánských ozbrojených sil střílejících... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nově rozdmýchaný ozbrojený konflikt mezi Arménií a Ázerbájdžánem je v mnoha lidových veřejných diskusích popisován jako...

Svou sportovní kariéru považuji za ztrátu času, hodnotí minulost Hlaváčová

Yvetta Hlaváčová Tulip | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Držitelka světového rekordu v přeplavání kanálu La Manche pokořila řadu dalších met a získala spoustu významných...