Pondělí 8. srpna 2022, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Obnovitelné zdroje energie jsou pro vás tabu? Zkuste elektrocentrály

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Obnovitelné i záložní zdroje udávají směr energetického průmyslu. Akciová společnost Krel Central má široké portfolio služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obnovitelné zdroje energie jsou pro Vás tabu? Nevíte, co to jsou elektrocentrály foto: Krel Central a.s.

Akciová společnost Krel Central působí na trhu energetiky již téměř třicet let. Od počátku svého fungování se věnuje výrobě průmyslových elektrocentrál. V této oblasti se postupně propracovala na špičku ve svém oboru. Mezi její zákazníky patří například Pražský hrad, několik nemocnic, budovy složek IZS, Správa železnic a další. V současné době se věnuje také obnovitelným zdrojům energie, a to konkrétně fotovoltaickým systémům. V budoucnu se chce vydat směrem k elektromobilitě.

V oblasti obnovitelných zdrojů se Krel Central a.s. věnuje instalaci fotovoltaických elektráren a nabízí monokrystalické a polykrystalické fotovoltaické panely. Pro své klienty poskytuje také poradenskou činnost v oblasti čerpání dotací a vyřizuje administrativní činnost s tím spojenou.

Pro subjekty s nutností nepřetržitého provozu vytváří průmyslové centrály a věnuje se také jejich instalaci a následné údržbě. Systémy jsou vhodné například pro nemocnice, složky záchranných systémů, domovy seniorů, supermarkety, sportovní haly a další. Ve svém portfoliu zahrnuje i lokální úložiště energie pro běžné použití.

Obnovitelné zdroje energie jsou pro Vás tabu? Nevíte, co to jsou elektrocentrály

S ohledem na aktuální technologické trendy se Krel Central a.s. začala zajímat také o vývoj v oblasti elektromobility. S ohledem na snižování ceny baterií a rozrůstání infrastruktury dobíjecích stanic by se v budoucnu chtěla vydat právě tímto směrem.

Společnost má ve své nabídce také poradenskou činnost, proto se v současné době důkladně připravuje na nový dotační program pro období 2021 až 2027. Firmy z něj mohou čerpat od 2. poloviny roku 2021. Nový Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost je zaměřený na firmy, konkrétně na snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru, instalace obnovitelných zdrojů energie a akumulace elektrické energie.

Krel Central a.s. dodává a instaluje také domácí solární systémy s akumulací energie pro rodinné a bytové domy. Těmto subjektům nabízí také podporu a pomoc s administrativou v rámci programu Nová zelená úsporám 2021. Na požadavky klientů se firma Krel Central a.s. dohodla na spolupráci při financování solárních elektráren pro rodinné domy s Raiffeisen stavební spořitelnou. Klienti tak mají možnost realizovat úspory za energie ihned i bez nutnosti okamžitých investičních výdajů.

Portfolio služeb společnosti je pestré. Pokud hledáte obnovitelné nebo záložní zdroje, či potřebujete poradit s vyřízením dotací, pak je pro klienty zřízené klientské centrum, kde vám rádi se vším pomohou. Veškeré potřebné kontakty najdete na stránkách: www.elektrocentraly.cz

Tenkrát před 40 lety. Veteráni z Pitavalu Krampol, Zedníček a Frej vzpomínají

Premium Jak je to dávno, co se prvně Pavel Zedníček, Jiří Krampol a Ladislav Frej sešli na natáčení seriálu Malý pitaval z...

Žena má mít dítě, když je zamilovaná, říká psychogynekoložka Máslová

Premium Ženy dělají velkou chybu, když mateřství příliš plánují, tvrdí psychogynekoložka a internistka Helena Máslová. „Vhodná...

Nebezpečný pro Česko. Proč stát nechce uzbeckého zápasníka Muradova?

Premium Mnoho let hrdě nastupoval do klece i s českou vlajkou na zádech. V malém evropském státě prorazil do velkého světa...

Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 5. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 5. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...