Čtvrtek 6. května 2021svátek má Radoslav 2 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Obnovitelné zdroje energie jsou pro vás tabu? Zkuste elektrocentrály

Obnovitelné zdroje energie jsou pro Vás tabu? Nevíte, co to jsou elektrocentrály | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Obnovitelné zdroje energie jsou pro Vás tabu? Nevíte, co to jsou elektrocentrály | foto: Krel Central a.s.

Obnovitelné i záložní zdroje udávají směr energetického průmyslu. Akciová společnost Krel Central má široké portfolio služeb.

Akciová společnost Krel Central působí na trhu energetiky již téměř třicet let. Od počátku svého fungování se věnuje výrobě průmyslových elektrocentrál. V této oblasti se postupně propracovala na špičku ve svém oboru. Mezi její zákazníky patří například Pražský hrad, několik nemocnic, budovy složek IZS, Správa železnic a další. V současné době se věnuje také obnovitelným zdrojům energie, a to konkrétně fotovoltaickým systémům. V budoucnu se chce vydat směrem k elektromobilitě.

V oblasti obnovitelných zdrojů se Krel Central a.s. věnuje instalaci fotovoltaických elektráren a nabízí monokrystalické a polykrystalické fotovoltaické panely. Pro své klienty poskytuje také poradenskou činnost v oblasti čerpání dotací a vyřizuje administrativní činnost s tím spojenou.

Pro subjekty s nutností nepřetržitého provozu vytváří průmyslové centrály a věnuje se také jejich instalaci a následné údržbě. Systémy jsou vhodné například pro nemocnice, složky záchranných systémů, domovy seniorů, supermarkety, sportovní haly a další. Ve svém portfoliu zahrnuje i lokální úložiště energie pro běžné použití.

Obnovitelné zdroje energie jsou pro Vás tabu? Nevíte, co to jsou elektrocentrály

S ohledem na aktuální technologické trendy se Krel Central a.s. začala zajímat také o vývoj v oblasti elektromobility. S ohledem na snižování ceny baterií a rozrůstání infrastruktury dobíjecích stanic by se v budoucnu chtěla vydat právě tímto směrem.

Společnost má ve své nabídce také poradenskou činnost, proto se v současné době důkladně připravuje na nový dotační program pro období 2021 až 2027. Firmy z něj mohou čerpat od 2. poloviny roku 2021. Nový Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost je zaměřený na firmy, konkrétně na snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru, instalace obnovitelných zdrojů energie a akumulace elektrické energie.

Krel Central a.s. dodává a instaluje také domácí solární systémy s akumulací energie pro rodinné a bytové domy. Těmto subjektům nabízí také podporu a pomoc s administrativou v rámci programu Nová zelená úsporám 2021. Na požadavky klientů se firma Krel Central a.s. dohodla na spolupráci při financování solárních elektráren pro rodinné domy s Raiffeisen stavební spořitelnou. Klienti tak mají možnost realizovat úspory za energie ihned i bez nutnosti okamžitých investičních výdajů.

Portfolio služeb společnosti je pestré. Pokud hledáte obnovitelné nebo záložní zdroje, či potřebujete poradit s vyřízením dotací, pak je pro klienty zřízené klientské centrum, kde vám rádi se vším pomohou. Veškeré potřebné kontakty najdete na stránkách: www.elektrocentraly.cz

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...