Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Omezuje vás současná situace? Možná vám něco i přinese...

Současná opatření proti šíření onemocnění Covid-19 nás zásadně omezují v řadě aktivit, kterým se mnozí z nás až dosud věnovali. To ale neznamená, že je na čase rezignovat na smysluplné trávení svého času, ba právě naopak! I v této době se nabízejí zajímavé příležitosti.

Omezuje vás současná situace? Možná vám něco i přinese... foto: Business Institut EDU, a.s.

Určitě stojí za to položit si otázku, co přijde po zvládnutí epidemie. Bude život vypadat jako dříve? Změní se k horšímu? Nebo se naopak zlepší? Nejpravděpodobnější odpovědí je, že změny nastanou, ale zda budou pozitivní nebo negativní, záleží ve velké míře jen a jen na každém z nás.

Při jakýchkoli změnách téměř vždy platí, že štěstí přeje připraveným. A nejinak tomu bezpochyby bude i tentokrát. Ten, kdo se dokáže zorientovat a bude disponovat užitečnými znalostmi a dovednostmi, se budoucnosti nemusí bát. A právě teď je díky omezení jiných aktivit skvělý čas věnovat se právě osobnímu růstu. Jak?

Ať už sami sebe vidíte jako majitele vlastního byznysu nebo jako zaměstnance s úspěšnou kariérou, k růstu vám pomohou kvalitní znalosti a zkušenosti, které je vždy nejlepší získat od špičkových odborníků z praxe. A právě to nabízejí studijní programy MBA, které lze absolvovat i 100% on-line. Žádné vládní opatření vám tak nezabrání získat špičkové know-how, díky kterému se v životě můžete posunout výrazně vpřed.

Mezi nejprestižnější MBA školy v České republice patří Business Institut, instituce, v níž výuku realizují téměř dvě stovky špičkových lektorů, jejichž rukama prošli zaměstnanci řady velkých a úspěšných tuzemských i zahraničních společností. Absolvovat online studium MBA tu můžete například v programech Podnikání a management, Management organizace a řízení, Marketing a reklama nebo Management zdravotnictví. Obzvláště posledně jmenovaný program je v současnosti velmi aktuální a bezpochyby jej ocení jak manažeři zdravotnických a sociálních zařízení, tak manažeři farmaceutických společností, lázeňských zařízení či pojišťoven.

Všichni studenti Business Institutu mají k dispozici online portál, který slouží jako snadno použitelné vzdělávací i komunikační prostředí. Zde si mohou snadno vyřídit všechny záležitosti týkající se organizace studia, ale také získat podklady ke studiu. K dispozici jsou tu mimo jiné online knihovna s více než 5200 tituly v českém jazyce, školou natočené videopřednášky i bonusová videa a také interaktivní prezentace nebo sylaby. Prostřednictvím této platformy lze také konzultovat s lektory, a to jak témata k výuce, tak vlastní otázky z praxe.

Už před sebou vidíte příležitosti, které vám nynější nucená změna životního stylu přináší? Tak neváhejte a přihlaste se ke studiu MBA ještě dnes!

Omezuje vás současná situace? Možná vám něco i přinese...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!