Čtvrtek 2. prosince 2021, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Omezuje vás současná situace? Možná vám něco i přinese...

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Současná opatření proti šíření onemocnění Covid-19 nás zásadně omezují v řadě aktivit, kterým se mnozí z nás až dosud věnovali. To ale neznamená, že je na čase rezignovat na smysluplné trávení svého času, ba právě naopak! I v této době se nabízejí zajímavé příležitosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Omezuje vás současná situace? Možná vám něco i přinese... foto: Business Institut EDU, a.s.

Určitě stojí za to položit si otázku, co přijde po zvládnutí epidemie. Bude život vypadat jako dříve? Změní se k horšímu? Nebo se naopak zlepší? Nejpravděpodobnější odpovědí je, že změny nastanou, ale zda budou pozitivní nebo negativní, záleží ve velké míře jen a jen na každém z nás.

Při jakýchkoli změnách téměř vždy platí, že štěstí přeje připraveným. A nejinak tomu bezpochyby bude i tentokrát. Ten, kdo se dokáže zorientovat a bude disponovat užitečnými znalostmi a dovednostmi, se budoucnosti nemusí bát. A právě teď je díky omezení jiných aktivit skvělý čas věnovat se právě osobnímu růstu. Jak?

Ať už sami sebe vidíte jako majitele vlastního byznysu nebo jako zaměstnance s úspěšnou kariérou, k růstu vám pomohou kvalitní znalosti a zkušenosti, které je vždy nejlepší získat od špičkových odborníků z praxe. A právě to nabízejí studijní programy MBA, které lze absolvovat i 100% on-line. Žádné vládní opatření vám tak nezabrání získat špičkové know-how, díky kterému se v životě můžete posunout výrazně vpřed.

Mezi nejprestižnější MBA školy v České republice patří Business Institut, instituce, v níž výuku realizují téměř dvě stovky špičkových lektorů, jejichž rukama prošli zaměstnanci řady velkých a úspěšných tuzemských i zahraničních společností. Absolvovat online studium MBA tu můžete například v programech Podnikání a management, Management organizace a řízení, Marketing a reklama nebo Management zdravotnictví. Obzvláště posledně jmenovaný program je v současnosti velmi aktuální a bezpochyby jej ocení jak manažeři zdravotnických a sociálních zařízení, tak manažeři farmaceutických společností, lázeňských zařízení či pojišťoven.

Všichni studenti Business Institutu mají k dispozici online portál, který slouží jako snadno použitelné vzdělávací i komunikační prostředí. Zde si mohou snadno vyřídit všechny záležitosti týkající se organizace studia, ale také získat podklady ke studiu. K dispozici jsou tu mimo jiné online knihovna s více než 5200 tituly v českém jazyce, školou natočené videopřednášky i bonusová videa a také interaktivní prezentace nebo sylaby. Prostřednictvím této platformy lze také konzultovat s lektory, a to jak témata k výuce, tak vlastní otázky z praxe.

Už před sebou vidíte příležitosti, které vám nynější nucená změna životního stylu přináší? Tak neváhejte a přihlaste se ke studiu MBA ještě dnes!

Omezuje vás současná situace? Možná vám něco i přinese...

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Pronájem bytu 2+kk 50 m2
Pronájem bytu 2+kk 50 m2

U vinohradské nemocnice, Praha 3 - Vinohrady
14 500 Kč/měsíc