18. prosince 2017 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena nabízí toaletu i bidet v jednom

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena nabízí toaletu i bidet v jednom | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena nabízí toaletu i bidet v jednom | foto: GROHE

Jemnou a účinnou očistu pomocí vody místo toaletního papíru vám dopřeje sprchová toaleta GROHE Sensia Arena, která se pyšní mnoha oceněními. Pořídit ji můžete v prodejnách SIKO.

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena využívá pro nekompromisní hygienu, čistotu a každodenní pocit svěžesti inteligentní technologie. Kombinace čerstvé vody, která jemně čistí pokožku, a teplého vzduchu po vysoušení ve vás zanechá doposud nepoznaný pocit čistoty a svěžesti, ke kterému se s klasickou toaletou a papírem není možné ani přiblížit.

„Používání pouze toaletního papíru je pro mne nepředstavitelná věc, a to jak ze zdravotního hlediska, tak z hlediska prevence onemocnění konečníku,“ říká MUDr. Jakub Šedivý, praktický lékař, který vyrůstal v rodině lékařů, pro kterou vždy bylo samozřejmé se omýt vodou. A to nejen ruce. „Jsem velmi rád, že nyní už jsou na trhu dostupná taková řešení chytrých WC, která nejen skvěle vypadají, ale hlavně výborně fungují a jsou vybaveny řadou funkcí. A navíc nezabírají v koupelně zbytečné místo.“

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena nabízí toaletu i bidet v jednom

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena nabízí toaletu i bidet v jednom

Více než jen toaleta

Díky pestré škále funkcí si můžete svůj očistný rituál přizpůsobit přesně na míru svým požadavkům. Tlak vody, pozici sprchového ramene, teplotu vody i režim proudu sprchy si lze nastavit pomocí ovládacího panelu na boční straně sedátka nebo intuitivním dálkovým ovladačem. Jednotlivá nastavení pro různé uživatele lze navíc ukládat a řídit prostřednictvím mobilní aplikace. Vaše návštěva, která není zvyklá na komfort sprchový toalet, ji může použít jako běžné WC.

Dynamický tvar a elegantní křivky sprchové toalety perfektně zapadnou do každé moderní koupelny, k dokonalosti přispívají i promyšlené detaily jako automatické otevírání a zavírání sedátka a poklopu nebo diskrétní noční světlo, které vás navede potemnělou koupelnou.

Sprchová toaleta se zvládne sama i čistit!

Promyšlený design toalety byl vyvinut i s ohledem na praktičnost čištění. Bezokrajová konstrukce mísy eliminuje veškeré rohy a záhyby, ve kterých by se mohly usazovat bakterie, a speciální keramická glazura Aqua Ceramic zaručuje, že se na povrchu mísy nebudou usazovat žádné nečistoty.

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena nabízí toaletu i bidet v jednom

Navíc odolná vrstva Hyper Clean eliminuje 99 % všech bakterií prostřednictvím antibakteriálních iontů stříbra. Povrch je při každém spláchnutí dokonale vyčištěn pomocí silného trojitého vodního víru GROHE Triple Vortex, který je dokonce méně hlučný než běžné splachovací systémy. Případný nepříjemný zápach udrží v rámci mísy vzduchový štít Airshield.

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena získala mnoho významných ocenění

Moderní a elegantní vzhled sprchové toalety Sensia Arena z dílny týmu designerů společnosti GROHE byl jen od počátku letošního roku oceněn několika respektovanými cenami. Získala například významné ocenění iF Design Award, Interior Innovation Award, Plus X Award nebo Green Good Design Award.

Sprchovou toaletu GROHE Sensia Arena pořídíte v prodejnách SIKO.

Více informací najdete na www.grohe.cz a www.siko.cz.

Najdete na Lidovky.cz