Sobota 23. září 2023, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Studium MBA 100% online vám právě nyní dá konkurenční výhodu

  7:00
Nelze si nevšimnout, že změny, ke kterým dochází v důsledku letošní pandemie, s sebou nesou nejen negativa, ale i pozitiva. Daleko větší roli například hraje digitální komunikace. Nové příležitosti, které nejen ona nabízí, můžete využít díky know-how získanému rovněž 100% online.

Studium MBA 100% online vám právě nyní dá konkurenční výhodu foto: Business Institut

Řada organizací se v současnosti musí vyrovnávat s ekonomickými dopady pandemie a ještě více než kdy jindy tak platí, že jejich nejcennějším aktivem jsou lidé. Tedy přesněji, lidé, kteří jsou schopni se ve změněné situaci zorientovat a problémy, se kterými se ekonomika potýká, využít ku prospěchu firmy. Kvalitní vzdělání zaměřené na praxi přitom právě takové schopnosti podporuje. Dodejme, že v době, kdy se klade důraz na sociální distancování, je velmi užitečné, pokud takové vzdělání můžete získat online.

Výše uvedené požadavky splňují specializované MBA programy probíhající 100% online. Na prestižní MBA škole je takové studium svým obsahem a kvalitou naprosto srovnatelné s klasickou výukou, probíhá však pouze on-line formou bez povinné osobní účasti na lektorských setkáních.

Pokud MBA školu s kvalitním on-line studiem hledáte, určitě zaměřte svou pozornost na Business Institut. V jeho nabídce najdete hned čtyři velmi zajímavé MBA programy, které lze studovat 100% online, a to konkrétně Strategický management, Marketing a reklama, Management obchodu a Management zdravotnictví. On-line tu je navíc doslova vše - od vyplnění přihlášky přes komunikaci se studijním koordinátorem až po samotné studium.

Zásadní výhodou online studia na Business Institutu je skutečnost, že tu máte k dispozici moderní e-learningovou platformu, kde najdete pohromadě veškeré studijní materiály, informace o studiu i přístup k literatuře. Díky této platformě můžete také rychle komunikovat se studijním oddělením a s lektory, s nimiž můžete konzultovat jak probíraná studijní témata, tak i vlastní odborné problémy.

Online studium je realizováno prostřednictvím videopřednášek, které pro studenty vytvářejí špičkoví lektoři z praxe, k dispozici jsou i sylaby, interaktivní prezentace a bonusová videa. Online knihovna pak nabízí více než 5200 knih v českém jazyce, které lze číst jak online, tak offline. Studovat tedy můžete skutečně odkudkoli.

Úspěšní absolventi 100% online studia získávají diplom, který je samozřejmě stejný jako při standardním studiu MBA. V rámci Alumni klubu jsou pak zváni na všechny akce pořádané Business Institutem - na semináře, přednášky nebo další vzdělávací aktivity.

MBA studium se na kvalitních školách vždy soustředí na významné rozšíření i prohloubení dosud nabytých znalostí a na praktické aspekty studovaných oborů. To z absolventů činí žádané zaměstnance a mnohdy též úspěšné podnikatele. Zvládnutí MBA studia tak běžně bývá odrazovým můstkem pro rychlý kariérní růst. Stejně je tomu i u programů, které lze studovat 100% online. Začít takové studium je možno kdykoli, přihlaste se tedy online ještě dnes!

Studium MBA 100% online vám právě nyní dá konkurenční výhodu

Pomozte se zbavit zácpy u vašich dětí: zařaďte do jejich jídelníčku vlákninu GOS/FOS
Pomozte se zbavit zácpy u vašich dětí: zařaďte do jejich jídelníčku vlákninu GOS/FOS

V poslední době se stále více hovoří o významu vlákniny GOS/FOS. Co to vlastně je a proč by neměla chybět ve stravě vašeho potomka? Může například...