Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Studium MBA 100% online vám právě nyní dá konkurenční výhodu

  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nelze si nevšimnout, že změny, ke kterým dochází v důsledku letošní pandemie, s sebou nesou nejen negativa, ale i pozitiva. Daleko větší roli například hraje digitální komunikace. Nové příležitosti, které nejen ona nabízí, můžete využít díky know-how získanému rovněž 100% online.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studium MBA 100% online vám právě nyní dá konkurenční výhodu foto: Business Institut

Řada organizací se v současnosti musí vyrovnávat s ekonomickými dopady pandemie a ještě více než kdy jindy tak platí, že jejich nejcennějším aktivem jsou lidé. Tedy přesněji, lidé, kteří jsou schopni se ve změněné situaci zorientovat a problémy, se kterými se ekonomika potýká, využít ku prospěchu firmy. Kvalitní vzdělání zaměřené na praxi přitom právě takové schopnosti podporuje. Dodejme, že v době, kdy se klade důraz na sociální distancování, je velmi užitečné, pokud takové vzdělání můžete získat online.

Výše uvedené požadavky splňují specializované MBA programy probíhající 100% online. Na prestižní MBA škole je takové studium svým obsahem a kvalitou naprosto srovnatelné s klasickou výukou, probíhá však pouze on-line formou bez povinné osobní účasti na lektorských setkáních.

Pokud MBA školu s kvalitním on-line studiem hledáte, určitě zaměřte svou pozornost na Business Institut. V jeho nabídce najdete hned čtyři velmi zajímavé MBA programy, které lze studovat 100% online, a to konkrétně Strategický management, Marketing a reklama, Management obchodu a Management zdravotnictví. On-line tu je navíc doslova vše - od vyplnění přihlášky přes komunikaci se studijním koordinátorem až po samotné studium.

Zásadní výhodou online studia na Business Institutu je skutečnost, že tu máte k dispozici moderní e-learningovou platformu, kde najdete pohromadě veškeré studijní materiály, informace o studiu i přístup k literatuře. Díky této platformě můžete také rychle komunikovat se studijním oddělením a s lektory, s nimiž můžete konzultovat jak probíraná studijní témata, tak i vlastní odborné problémy.

Online studium je realizováno prostřednictvím videopřednášek, které pro studenty vytvářejí špičkoví lektoři z praxe, k dispozici jsou i sylaby, interaktivní prezentace a bonusová videa. Online knihovna pak nabízí více než 5200 knih v českém jazyce, které lze číst jak online, tak offline. Studovat tedy můžete skutečně odkudkoli.

Úspěšní absolventi 100% online studia získávají diplom, který je samozřejmě stejný jako při standardním studiu MBA. V rámci Alumni klubu jsou pak zváni na všechny akce pořádané Business Institutem - na semináře, přednášky nebo další vzdělávací aktivity.

MBA studium se na kvalitních školách vždy soustředí na významné rozšíření i prohloubení dosud nabytých znalostí a na praktické aspekty studovaných oborů. To z absolventů činí žádané zaměstnance a mnohdy též úspěšné podnikatele. Zvládnutí MBA studia tak běžně bývá odrazovým můstkem pro rychlý kariérní růst. Stejně je tomu i u programů, které lze studovat 100% online. Začít takové studium je možno kdykoli, přihlaste se tedy online ještě dnes!

Studium MBA 100% online vám právě nyní dá konkurenční výhodu

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!