Středa 24. února 2021svátek má Matěj 15 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Zařiďte si svoji cenu za taxi

Zařiďte si svoji cenu za taxi. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zařiďte si svoji cenu za taxi. | foto: AAA

Potřebujete se přemísťovat z jedné pracovní schůzky na druhou a nechcete v centru Prahy složitě hledat volné místo k parkování a řešit modré zóny? Vracíte se ze setkání s přáteli pozdě v noci a noční autobusy nejsou nic pro vás? Pak vyzkoušejte mobilní aplikaci AAA Taxi. Nabízí mnoho výhod.

Mobilní aplikace AAA Taxi je jednou z nejpoužívanějších aplikací na objednávku vozu na trhu. Do karet jí hraje spousta předností, pro které určitě přesvědčí i vás. Aplikace nabízí nejrychlejší objednání taxi po Praze. Nevyžaduje registraci a zadávání údajů o platební kartě. Stačí jen spustit aplikaci nebo webovou verzi a hned objednat. Ani nemusíte hledat, kde se právě nacházíte, aplikace rozpozná vaši polohu podle GPS nebo Wi-Fi.

Aplikace je pro Android a iOS zdarma, k dispozici je také webová verze, která nevyžaduje stahování. Objednávání online je bezpečné, webová verze funguje přes šifrovaný HTTPS protokol.

Garance férové ceny

Aplikace vám vypočte orientační cenu jízdy i přibližný čas jejího trvání. Všechny vozy osobní taxislužby AAA objednané přes aplikaci nabízejí jednotnou sazbu. Podstatným přínosem pro zákazníky je tedy garance cenové sazby, která se po Praze drží na 19,90 Kč za km, 25 Kč v nástupní sazbě a 4 Kč za minutu čekání, a dále se nijak nenavyšuje.

To představuje výhodu oproti některým konkurenčním službám, které sice mohou být v základu levnější, ale ve chvílích zvýšené přepravní poptávky uplatňují tzv. dynamické ceny, tj. zvyšují cenu za pomoci koeficientů a k tomu účtují sazbu za minutu jízdy. Jiné aplikace zase dávají prostor k určení nabídky kilometrové sazby řidičům. Jízdné u těchto služeb se tak může významně prodražit. AAA Taxi vás v kteroukoliv denní i noční hodinu sveze za 19,90 Kč/km.

Zařiďte si svoji cenu za taxi.

Potvrzení objednávky a virtuální taxametr.

Navíc si můžete zvolit vůz přesně podle svých kritérií. Například nekuřácký automobil, business class, limuzínu či kombi. V každém voze je Wi-Fi zdarma.

Prověření řidiči s oprávněním a zkouškami

Taxi vám bude přistaveno „ihned“ nebo na konkrétní čas pomocí předobjednávky – přes aplikaci lze taxi rezervovat na 2 dny dopředu. Po odeslání objednávky lze sledovat příjezd taxíku v mapě, uvidíte i čas dojezdu. Aplikace zobrazí typ vozu, jeho barvu, číslo, registrační značku a telefonické spojení na řidiče. U řidiče se identifikujete pomocí unikátního kódu.

Řidiči AAA jsou spolehliví a prověření, vlastní oprávnění řidiče taxislužby a jezdí řádně označeným a registrovaným vozem s náležitým plným pojištěním. Po jízdě máte možnost řidiče ohodnotit.

Kromě aplikace je tu i nonstop dispečink

Další variantou objednání vozu AAA Taxi je zavolání na nonstop dispečink 14 014. Zkušení dispečeři vyřeší vaši objednávku a poradí i s výběrem vozu. Orientační cenu se dozvíte předem a bude vám zaslána prostřednictvím SMS před jízdou.

Nonstop dispečink je ideální pro řešení specifických objednávek, jako jsou hromadné objednávky vozů, automobilu s dětskou sedačkou nebo mikrobusu. Dispečink je zde pro vás i pro pomoc při nalezení zapomenutých věcí ve voze nebo pro řešení reklamací ceny jízdy. V případě oprávněné reklamace vám dispečink AAA Taxi vrátí celé jízdné zpět.

Zařiďte si svoji cenu za taxi.

Lokalizace polohy, výpočet ceny, zadání požadavků na vůz.

Bezhotovostní jízdy pro firmy

Potřebujete zařídit přepravu pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Pak je tu program AAA Taxi pro firmy, který umožňuje využívat bezhotovostní jízdy taxíkem pouze se smartphonem v kapse. Pro mnohé společnosti může být využívání vozidel taxislužby v metropoli výhodnější, než vlastnit a provozovat firemní vozy. Zároveň řeší problémy s drahým a nedostupným parkováním. Jak na to? Stačí uzavřít smlouvu o poskytování taxislužby a aktivovat svůj zákaznický účet. Vše ostatní již lze řešit přes dispečink 14 014 nebo mobilní aplikaci.

Komfortní přeprava na letiště

Pro cestu na letiště nebo z něj jsou vozy přistavovány na parkoviště P1 Express (k Terminálu 1) a P2 Express (k Terminálu 2). Nemusíte na objednání a odbavení taxi čekat u terminálů, ceny z letiště navíc nejsou zatíženy letištními poplatky, proto jsou nižší. Vezete více kufrů? Můžete si objednat vůz s větším zavazadlovým prostorem. Objednané přepravy z letiště zajišťuje stálá flotila 70 až 100 vozů vyšší třídy, vždy je tedy připraveno dostatek vozidel k přistavení v krátkém čase.

Zařiďte si svoji cenu za taxi.

Flotila umožnuje výběr vozu např. s větším zavazadlovým prostorem.

Se spolehlivou taxislužbou dorazíte včas

AAA Taxi nabízí nejrychlejší přistavení vozu, v centru Prahy zpravidla i do 1 minuty, v nejbližším okolí centra do 5 minut a ve vzdálenějších oblastech Prahy do 10 a více minut, dle momentální dopravní situace. Tato komfortní a spolehlivá taxislužba může využívat vyhrazené pruhy pro autobusy, což urychluje přepravu. Dostanete se tak na místo určení dříve, než kdybyste cestovali vlastním automobilem.

Jak si zařídíte svoji cenu za taxi?

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Souboj českých stálic. Je větší octavia o tolik lepší než menší scala?

Srovnávací test Škody Octavie a Scaly | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na počátku byla temnota. Pak bůh řekl budiž octavia. A byla. A viděl, že octavia je dobrá... ale že by to chtělo ještě...

Pýchu dnes nazýváme zdravým sebevědomím, promlouvá k lidem profesor Kašparů

Lékař, psychiatr, vysokoškolský profesor a řeckokatolický kněz Jaroslav... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sedm hlavních hříchů jsme si přejmenovali. Z neřestí jsme vytvořili ctnosti, a tak se možná není čemu divit, že se...

Jako žena jsem byla ve Vatikánu poněkud výrazná, vzpomíná farářka Kopecká

Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Svým vzhledem působí rozruch na mnoha místech, dokonce i ve Vatikánu. Je mladá, krásná a hlavně progresivní. Život...