Pondělí 25. září 2023, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Znovuzrozený kousek slunné Puglie prostě musíte mít

Znovuzrozený kousek slunné Puglie prostě musíte mít foto: Jan Veselý

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Natuzzi Italia přichází s novou filozofií designu, která vdechuje nový život použitým materiálům. Příkladem je Terra pouf z dílny designéra Marcantonia. Ten dostal za úkol navrhnout jemný čalounický kousek v souladu s přírodou. A tak se zrodil Terra pouf. Získejte ho s 20% slevou na Dny Marianne.

Terra – znamená země a zkosené tvary, zaoblené linie a měkkost. To vše evokuje olivy, které vyrostly na červené půdě Puglie. Konce sedáku a opěradla jsou spojeny popruhy, které dotvářejí kruhovitý tvar pufu.

Znovuzrozený kousek slunné Puglie prostě musíte mít

„Název Terra pouf je odvozen od skutečnosti, že jde o puf inspirovaný zemí a pro Zemi,“ říká jeho tvůrce Marcantonio a pokračuje: „Terra leží na podlaze a je v kontaktu se zemí bez jakékoli konstrukce. Područky připomínají objetí naší planety a také důvody k její záchraně.“

Znovuzrozený kousek slunné Puglie prostě musíte mít
Znovuzrozený kousek slunné Puglie prostě musíte mít

Vnitřek pufu je z recyklovatelného polyesteru. Stejně tak můžete si vybrat z několika barevných odstínů látky Byborre, taktéž z recyklovaného polyesteru. Pokud puf po letech přestane sloužit, můžete jej opět nechat recyklovat. Mezitím vám nabídne svou náruč po dlouhém dni a vy si tak můžete pohodlně odpočinout s klidem, že jste udělali něco i pro naši planetu. Vyjímat se bude v bytě kdekoli – v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji. Jde o nadčasovou záležitost, která oživí interiér každé místnosti.

Kromě unikátních pufů Natuzzi Italia nabízí především velký výběr kožených a látkových sedacích souprav, křesla, postele a komody, stolky, jídelní stoly a židle a zajímavé dekorace, které vdechnou vašemu interiéru italský styl. Navštivte showroomy v Praze 1, V Jámě 3; Praze 8, Rohanské nábřeží 25; v Brně, Příkop 4 či Modřicích, Svratecká 989 a přesvědčte se sami.

Nyní navíc získáte slevu 20 % s kuponem Dny Marianne. Ale POZOR, zvýhodněná cena je platná pouze do 18. září 2022.

Témata: Apulie, Země, Praha, Brno