Neděle 23. června 2024, svátek má Zdeňka
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Atraktivní tipy, které vás zaujmou

Jestliže chcete rozšířit své obzory, tak jste tu správně! V tomto článku vám představíme pár společností a projektů, které rozhodně stojí za povšimnutí. Možná si řeknete, že nijak spolu tematicky nesouvisí. To ale vůbec nevadí. I tak můžete objevit něco zajímavého.

Atraktivní tipy, které vás zaujmou foto: Stovkomat.s.r.o.

Odměňte své věrné klienty a zaměstnance

Přemýšlíte nad tím, jak ocenit osoby, které spolu s vámi kráčí na pomyslné podnikatelské cestě? Chce to bezesporu něco originálního a navíc s vaší vlastní značkou, aby ve výsledku došlo k upevnění vzájemného vztahu - máme na mysli skvělé firemní dárky s vaším logem. Vyzkoušejte e-shop od UniPresent, kde najdete atraktivní reklamní předměty, mezi kterými dozajista naleznete to, co bude korespondovat s vaším firemním příběhem. UniPresent nabízí snadný kalkulátor potisku, stejně jako možnost online vizualizace loga. Díky tomu si vyberete ideální produkty, které posílí image vaší značky.

Vyřešte své finanční problémy právě teď

Každý se občas dostane do situace, kdy potřebuje finanční injekci od třetí strany - ať už na sanaci domácích katastrof či pro potřeby vytvoření finanční rezervy. Máme pro vás nabídky, kde čeká půjčka zdarma. Co to znamená? Že po zadání odpovídajících kritérií se vám vyfiltrují ideální nabídky, o kterých byste měli uvažovat. Skvělou variantou je Viasms půjčka, neboť nabízí rychlou první půjčku zdarma bez úroku a poplatku až do výše 16 tisíc korun. Kromě toho také nemusíte dokládat své příjmy. Výhodná nabídka, jež vás dostane z problémů.

Aktuality ze světa červeného koberce

Sledování filmů a seriálů patří mezi oblíbené aktivity mnoha lidí. I vy se určitě rádi pohodlně usadíte a vychutnáte si skvělé dobrodružství na televizní obrazovce společně se svými blízkými nebo sami. Na stránkách filmového webu tvguru.cz se dozvíte ty nejžhavější informace z oblasti kinematografie, a to české i světové. Kromě toho se můžete těšit i na filmové tipy, recenze, novinky ze světa celebrit, ale i zajímavosti ze seriálu Ulice. Jestliže se rádi díváte na televizi, pak díky tvguru.cz budete u zdroje toho nejaktuálnějšího, co v tomto velkém světě odehrává.

  • Nejčtenější

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!