Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius
130 let

Lidovky.cz

Bezdrátové reproduktory jsou IN

Bezdrátové reproduktory jsou IN foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reproduktory už dávno nejsou doménou interiéru, malý přenosný reproduktor si můžete vzít i na procházku. Doslova se s nimi roztrhl pytel. Zvuk přehrávají opravdu kvalitně, jejich pořizovací cena je příznivá. Jak si bezdrátový reproduktor vybrat, aby splnil vaše očekávání a udělal dobrou službu?

I reproduktor se vám musí líbit

Přenosný bezdrátový reproduktor rozhodně není velká nevzhledná krabice, která zabere spoustu místa, a ještě si při jejím přenášení namůžete záda. Většinou jde o malou krabičku, která se vejde do jedné ruky, když chcete bezdrátový reproduktor do interiéru, pak z něj nevedou žádné kabely a můžete ho sladit s ostatním vybavením místnosti.

Víte, že s malým přenosným Bluetooth reproduktorem můžete vyrazit na cesty, do fitka, na dovolenou, vzít si ho s sebou na party?

Bezdrátové reproduktory jsou IN

Jak vybrat bezdrátový reproduktor?

Bluetooth reproduktor se stane vaším věrným parťákem pro chvíle, kdy si chcete poslechnout oblíbenou hudbu. Jak ho vybrat?

Rozmyslete si, kde budete reproduktor využívat

Výběr reproduktoru uzpůsobte tomu, zda chcete s reproduktorem chodit ven, brát ho s sebou pod stan nebo na chatu, či ho umístit doma v obýváku?

  • ·Cestovní (kapesní) reproduktor bývá velký zhruba jako kapesní rádio, na jedno nabití by měl vydržet hrát asi 5 hodin. Když ho vybíráte, popřemýšlejte, jaký by měl mít tvar. Plochý reproduktor strčíte do kapsy, kulatý s poutkem zase můžete nosit zavěšený na zápěstí. 
  • Domácí reproduktor se pyšní vyšší kvalitou materiálu i bohatším a čistším zvukem. Většinou stojí na jednom místě, tak není vyšší hmotnost nijak zásadním problémem.
  • Pořádáte často party? Vsaďte na bezdrátový party reproduktor. Je velký a těžký, nejčastěji sloupový, takže ozvučí i ohromný prostor plný lidí.

Pozor na kvalitu zvuku

Co vás při výběru reproduktoru určitě musí zajímat? Rozhodně kvalita zvuku. Malý přenosný reprák do kapsy sice nebude hrát jako sloupový reproduktor, přesto se z něj může linout líbivý a čistý zvuk.

Bezdrátové reproduktory jsou IN

Reproduktor na baterii, nebo na síťové napájení?

Některé reproduktory je stále třeba zapojit do zásuvky, většinou ale u těch bezdrátových počítejte s integrovanou baterií, kterou budete pravidelně dobíjet. Není třeba se toho bát, k nabíjení můžete použít USB-C konektor nebo Micro USB.

Náš tip: Když sáhnete po reproduktoru s dobíjecí baterií, zajímejte se o to, jak dlouho na jedno nabití vydrží hrát a za jak dlouho se po vybití zase nabije.

Co by reproduktor ještě měl mít?

Kromě výše uvedeného oceníte také nízkou hmotnost a vodotěsnost. To pro případ, že si ho s sebou vezmete na plovárnu nebo k bazénu.

Víte, že u bezdrátových reproduktorů se k přenosu zvuku nejčastěji využívá Bluetooth, u některých reproduktorů se ale setkáte i s ethernetovým portem nebo vestavěnou WiFi? Moderní modely reproduktorů dnes už obě metody připojení kombinují.

Témata: reproduktor