Úterý 25. června 2024, svátek má Ivan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Festival Svět knihy představí novou karetní hru Disney Lorcana

Na festival Svět knihy jen pro nové knížky? Tak pozor, svůj stánek tam bude mít také světoznámý výrobce deskových her, hraček a puzzle Ravensburger. Uvede čerstvou novinku ze světa Disney Lorcana – zatím ještě přísně tajnou čtvrtou sérii populární karetní hry.

Sběratelská karetní hra Disney Lorcana oslaví v srpnu teprve rok od uvedení na trh.

Nejprve pobláznila hráče v USA, kteří první sérii The First Chapter vykoupili za pár dní. Druhá série s názvem Rise od the Floodborn na sebe nenechala dlouho čekat. Třetí série Into the Inklands už vyšla koncem února i v Česku.

Na festivalu Svět knihy představí Ravensburger další horkou novinku – čtvrtou sérii. Kromě novinky budou mít fanoušci možnost si zakoupit také poslední dostupné produkty z předchozích tří sérií.

V čem je Disney Lorcana tak unikátní? Spojuje známé a oblíbené postavičky ze světa Disney. Nabízí překrásné originální kresby a propracovanou strategickou hru, která baví i ostřílené hráče. Potěší ale i vášnivé sběratele – vzácné kartičky si lidé mezi sebou prodávají za desetitisíce korun.

Festival Svět knihy představí novou karetní hru Disney Lorcana

Už jen při rozbalování kartiček zažijete kombinaci neočekávaného s kapkou vzrušení

Samotné hraní Disney Lorcana rozhodně není žádná nuda. Strategická hloubka, tajemná kouzla a nečekané zvraty tvoří jen malou část příběhu. Velké vzrušení z neznámého zažijete už při rozbalování samotných balíčků, ve kterých do poslední chvíle nevíte, jaké karty na vás čekají.

Celý příběh Disney Lorcana stojí na Illumineerech, které neznámá síla přenesla do tajemného světa Lorcana. V něm pomocí magického inkoustu vyvolávají na pomoc nejrůznější Disney postavy, které dobře znáte z kreslených filmů.

Na stánku Ravensburger na festivalu Svět knihy na vás čeká spousta překvapení

Na festivalu Svět knihy si zakoupíte nejenom startovací balíček, ale také třeba originální dárkovou sadu, speciální úložné boxy a obaly na karty. Vyškolení pracovníci vám rádi vše okolo Disney Lorcana s nadšením vysvětlí.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!