Neděle 25. února 2024, svátek má Liliana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Hledáte dárky, které opravdu potěší? Přinášíme vám vánoční inspiraci

Po dosažení určitého věku najednou musíme převzít roli Ježíška na sebe. Často to není nic jednoduchého a jen s láskou vzpomínáme na ten bezstarostný čas… Také vaši blízcí „nechtějí nic” nebo „nevědí”? Máme pro vás inspiraci na dárky, které určitě nezklamou.

Hledáte dárky, které opravdu potěší? Přinášíme vám vánoční inspiraci foto: ČTK

Dárek pro zdraví nemusí být jen vitamíny

Už to začalo. V televizi je už jede jedna reklama na doplňky stravy za druhou. Dárky pro pevné zdraví mohou být ale i o něco praktičtější a funkčnější.

Příkladem podobného dárku je například prstový pulzní oxymetr, který umí neinvazivně a přesně změřit ​​nasycení hemoglobinu kyslíkem v krvi (SpO2) a předcházet tak zdravotním problémům nejen u starších (pra)rodičů, ale u všech, kteří mají sklony k dýchacím potížím a respiračním onemocněním.

Hledáte dárky, které opravdu potěší? Přinášíme vám vánoční inspiraci

Něco dobrého na zub, aby toho zdraví nebylo příliš

Ale pojďme se od praktického přesunout k něčemu trošku příjemnějšímu. Pro příbuzné a známé, kteří mají všechno nebo rok co rok nevědí, co chtějí, je tu rovnou několik dárků, které zaručeně potěší. No řekněte, komu by neudělala radost taková kvalitní čokoláda? Možná snad jen lidem, který nad cukrem a sladkostmi tak trochu ohrnují nos.

Ale i v takových případech můžete sáhnout po dárku, který udělá radost chuťovým buňkám. Kvalitní bílé víno už skutečně musí potěšit každého. V případě nealkoholické verze i lidi, kteří opičkám neholdují. Víno je dárek nejen na chuť, ale může být vhodným investičním dárkem pokud sáhnete po takovém, které je vhodné k archivaci.

Hledáte dárky, které opravdu potěší? Přinášíme vám vánoční inspiraci

Lifestylové dárky nejen pro puberťáky i dospěláky

Máte doma dospívajícího potomka se specifickým stylem na módu? Nebo už dokonce mladého dospěláka, který se poohlíží po vlastním bydlení? Výběr dárků pro „děti“ na pokraji dospělosti je výzva, v které zdaleka ne každý rodič obstojí.

Pokud znáte potomkovu oblíbenou značku, nesáhnete vedle při nákupu oblečení na Lounge by Zalando, kde najdete i ty nejdražší značky za velmi příznivé ceny.

Kouká váš potomek po vlastním bydlení nebo už se dokonce na vlastní nohy postavil a pomalu zjišťuje, jak je život drahý? Pak ho určitě nezklamete nějakou tou kvalitní výbavou do domácnosti, ať už jsou to nože, pánve na indukci, hrnce nebo třeba ručníky a povlečení.

Ať už vyberete dárky jakékoliv – nebo se na ně třeba tenhle rok úplně vykašlete – přejeme vám, aby se vám splnilo to nejdůležitější, a užili jste si konec roku s rodinou v klidu a pohodě.

Hledáte dárky, které opravdu potěší? Přinášíme vám vánoční inspiraci

Rozdáváme batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced ZDARMA!
Rozdáváme batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced ZDARMA!

Hledáme maminky, které s námi otestují oblíbené batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced. Obsahuje důležité vitamíny a minerály, včetně vitamínů A, C a...