Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav
130 let

Lidovky.cz

Internet je místem akcím a slevám zaslíbeným

  7:00
Asi bychom marně hledali někoho, kdo rád neušetří peníze během nakupování. Díky internetu se stalo šetření na nákupech ještě mnohem jednodušší, neboť se to na něm jenom hemží všemožnými výhodnými nabídkami.

Internet je místem akcím a slevám zaslíbeným foto: ČTK

Tyto akce a slevy mohou mít navíc celou řadu podob - od klasické slevy, jak ji všichni známe, přes takzvaný cashback, tedy navrácení peněz po nákupu, až po slevové kupóny, díky kterým můžete během pár kliknutí myší ušetřit klidně až desítky procent z celkové částky! 

Slevové kupóny fungují na zcela jednoduchém principu, jejich uplatnění zvládne naprosto každý. Jakožto nakupující nemusíte udělat nic víc, než při dokončování objednávky s vámi vybraným zbožím zadat do příslušného políčka kód pocházející ze specializovaného portálu se slevovými kupóny, třeba z kuponovnik.cz. Následně se vám odečtou předem stanovená procenta a vy jste tak během pár vteřin ušetřili spoustu peněz. 

Internet je místem akcím a slevám zaslíbeným

Při nákupu nábytku se dají snadno ušetřit tisíce korun

Takovouto slevu můžete uplatnit třeba na nákup svého vysněného mobilu nebo oblečení. Skvělé jsou taktéž slevy na nábytek, které nezřídka dosahují výše až 70 %. Navíc nábytek není nikterak levnou záležitostí, proto je běžnou praxí, že se úspory pohybují klidně v řádu tisíců korun. Díky slevovým kupónům si tak můžete levněji zakoupit zbrusu nový moderní nábytek. Kuchyňské linky, sedací soupravy, postele či skříně - to všechno můžete mít levněji. 

Pokud bychom měli být konkrétnější, tak veškeré výše zmiňované kusy nábytku si můžete pořídit třeba v internetových obchodech Sconto.cz, Bonami.cz nebo Ask-nabytek.cz. To všechno jsou totiž e-shopy, které svým zákazníkům nabízejí možnost využít slevového kódu pocházejícího od ověřeného zprostředkovatele slev, třeba z již proklamovaného webu kuponovnik.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!