Pátek 19. srpna 2022, svátek má Ludvík
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kvalitní ojeté vozy nabité top technologiemi: nakupujte chytře

Komerční sdělení
Jako nový, ale za lepší cenu. A hlavně žádné kompromisy z hlediska kvality či výbavy! Kladete si při nákupu ojetého vozu tyto požadavky? Pak vsaďte na autosphere.cz. Zde najdete širokou nabídku kvalitních vozů s transparentním původem, s certifikátem o technickém stavu a s nadstandardní zárukou.
– KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Klikněte na autosphere.cz a vybírejte z bohaté nabídky. Aktuálně v ní najdete 2 800 vozů od 94 prodejců. Každé z uvedených vozidel prošlo rukama zkušených mechaniků značkového autoservisu, jeho servisní knížka zaznamenává kompletní historii a z podrobného certifikátu o jeho technickém stavu dostanete komplexní informaci o tom, co kupujete. Žádný zajíc v pytli, vždy jen kvalitní a spolehlivý produkt!

Jste příznivcem nových technologií a máte vysoké nároky na bezpečnostní výbavu? Nabídka autosphere.cz zahrnuje i nejmodernější vozy s elektrickým či plug-in hybridním pohonem. S nimi můžete kromě úspory za pohonné hmoty využívat i veškerých privilegií elektromobilů, včetně parkování zdarma na modrých zónách či osvobození od dálničních poplatků. Navíc máte jistotu, že vám vaše auto bude spolehlivě sloužit a přinášet jen radost, stejně jako i dobrý pocit z ekologického provozu.

Kvalitní ojeté vozy nabité top technologiemi: nakupujte chytře!

Jistotu, že odjedete kvalitním a spolehlivým vozem, vám dává skutečnost, že autosphere.cz sdružuje značkové programy ojetých vozů. Jedním z nejlepších a nejdéle fungujících programů na našem trhu je Peugeot Vyzkoušené vozy. Nabízí ty nejlepší vozy značky Peugeot, včetně tří nositelů titulu Evropské auto roku – modelů 308, 3008 a 208.

Kvalitní ojeté vozy nabité top technologiemi: nakupujte chytře!

Také program sesterské značky Citroën Select vás potěší nabídkou kvalitních a pečlivě servisovaných vozů. Velký zájem je například o Citroën Berlingo či majestátní SUV C5 Aircross.

Třetí francouzskou značkou patřící do stejného koncernu jako Peugeot a Citroën je luxusní a originální DS Automobiles. I tato značka se vydala cestou značkového programu ojetých vozů. Před čtyřmi lety se tak zrodil program DS Certified. A náš tip? Impozantní DS 7 Crossback.

A konečně čtvrtá koncernová značka Opel, spustila nedávno svůj program Opel Vyzkoušené vozy. Zde slaví úspěch zejména ikonická Astra či elegantní Insignia.

Kvalitní ojeté vozy nabité top technologiemi: nakupujte chytře!

Nemusíte však procházet všechny programy a vyhledávat nejlepší nabídky. Vše, co potřebujete znát, najdete na jediném místě – na webovém portálu autosphere.cz. Zde na vás čekají pěkně pohromadě ty nejlepší obchodní příležitosti. Navíc právě teď můžete koupit vaše nové ojeté auto s akční slevou. Prostřednictvím tohoto webu můžete také prodat váš stávající vůz. Jednoduše vložíte vaši nabídku a do čtyř pracovních hodin obdržíte cenu, za kterou váš vůz vykoupíme. A navíc si pro něj přijedeme k vám domů.

Kvalitní ojeté vozy nabité top technologiemi: nakupujte chytře!

Porucha imunity je první známka, že je v našem životě něco špatně, říká lékařka

Premium Lidí s poruchami imunity přibývá. Příčinou je často špatný životní styl, což vede k vážným nemocem, třeba k rakovině....

Bude hůř. Považuji za férové sdělit to divákům předem, přiznal šéf ČT

Premium Inflace, energie, válka na Ukrajině a k tomu nízké koncesionářské poplatky. Současná situace postihla i Českou...

První díl rozhovoru s Shopaholicadel: Práci neseženu, každý den můžu umřít!

Premium Rozhovorům se dlouho úspěšně vyhýbala, nyní ale udělala výjimku a Expresu poskytla exkluzivní sondu do své duše....

Mohlo by vás zajímat