Úterý 25. června 2024, svátek má Ivan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Manažerské studium MBA – vzdělání, které má smysl a budoucnost

Manažerské studium MBA – vzdělání, které má smysl a budoucnost foto: Cambridge Business School s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

O aktuální situaci toho bylo napsáno již mnoho. Někoho trápí situace ve zdravotnictví, jiného politika – v obou případech se samozřejmě jedná zcela o zásadní témata, a z této diskuse bychom rozhodně neměli vynechávat ani ekonomické dopady.

S ekonomickými dopady se totiž nějakým způsobem setkáme všichni. Jak se ale připravit na „novou“ budoucnost? Investujte do sebe a sebevzdělání. Například s manažerským studiem MBA.

Každý z nás se nějakým způsobem bojí o budoucnost – to už je povahový rys, který je našemu druhu jaksi vlastní. V situacích a dobách, jaké nás právě obklopují, nabírá ale tento faktor na reálných obrysech. Stále více z nás pracuje na dálku, tzv. na home office. Některé firmy a provozovny jsou uzavřeny. A kdoví, co se ještě bude dít? Existují vlastně nějaké jistoty?

Investujte do svého vzdělání. Za všech okolností

Sice to může docela dobře znít jako klišé, ale investice do sebe sama je, byla a bude tou vůbec nejlepší. Vaše současné pracovní místo i celá firma už klidně nemusí existovat, vaše know-how a zkušenosti vám ale nesebere vůbec nikdo. Proto byste se měli snažit neustále posouvat. A to naprosto za všech okolností.

Jaké dovednosti a obory ale budou mít v budoucnu ještě cenu? Další nelehká otázka – ale řekněme si to na rovinu: lidé, kteří umí řídit ostatní a prodávat, se neztratí nikdy. Manažerské dovednosti se tu a tam hodí každému z nás. A právě o nich je studium MBA.

Právě studium MBA (zkratka pro Master of Business Administration) je v posledních letech stále hojněji skloňováno i v naší zemi. V západním světě se tato zkratka mezitím stala prakticky normou pro na slovo vzatého manažera nebo vysoce postaveného administrativního pracovníka. Nenechte se ale zmást – studium MBA je vhodné prakticky pro kohokoli, jehož funkce nebo podnikání nějakým způsobem závisí na lidech.

V Česku tuto formu studia nabízí například Cambridge Business School, která sídlí v Praze. V její nabídce najdete více než desítku studijních programů, ze kterých si vybere opravdu každý. Studium probíhá 100% v českém jazyce, nijak znevýhodněni ale samozřejmě nejsou ani studenti ze Slovenska.

Studium, na které si čas udělá každý

Na Cambridge Business School je rozvrh maximálně flexibilní a každý student si ho může v maximální míře přizpůsobit. Celé studium je rozloženo pouze do období 15 měsíců a většinu času se studuje v klidu doma nebo třeba na cestách. Přístup ke všem výukovým materiálům je navíc odkudkoli – stačí jen připojení k internetu.

Studijní programy pro budoucnost

Studijní programy CBS jsou připravovány s ohledem na dnešní dobu. Naučíte se zde tak výhradně to, co využijete nejen v roce 2021, ale i v budoucnu. Za všechny oblasti jmenujme například program Management a leadership online. Zaměřuje se na skloubení teoretických znalostí společně s praktickými dovednostmi (skills) z celého spektra manažerských činností. Osvojíte si marketingovou komunikaci, vyjednávání, nebo dokonce i obchodní právo.

Pokud vás studium MBA oslovilo, přihlášku si můžete podat ještě dnes. A nezapomeňte – budoucnost na nikoho z nás nečeká.

Rozdáváme plenky pro citlivou pokožku ZDARMA
Rozdáváme plenky pro citlivou pokožku ZDARMA

Hledáte pro svá miminka spolehlivou ochranu a chcete, aby se cítila jako v bavlnce? Nyní máte jedinečnou příležitost zapojit se do testování nových...