Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Manuál pro budoucí novomanžele

Dnešní článek by měl pomoci mladému páru, který je na počátku společné cesty životem, aby toto krásné, ale současně náročné období plné starostí hravě překonal. Zároveň si popovídáme s Radkem Šimlem, jehož druhé jméno by mohlo být všeuměl.

Manuál pro budoucí novomanžele foto: Stovkomat.s.r.o.

Radek se totiž věnuje zajištění zábavy na svatebních oslavách a vyrábění skříní na míru.

Radku, co je podle vás na svatební oslavě nejdůležitější?

Bezesporu je potřeba zajistit, aby vše proběhlo hladce. Je to velký den nejen pro snoubence, ale i pro svatební hosty. Na svatbách se schází skutečně pestrá paleta lidí, a je tak velmi těžké vyjít všem vstříc. To platí zejména u hudby, protože každý poslouchá něco jiného. Správný DJ na svatbu si je ale této výzvy vědom, a tak zvládne přizpůsobit svůj playlist svatebnímu publiku. Takže podle mého názoru je to DJ, který svým hudebním doprovodem navodí příjemnou atmosféru vhodnou pro skutečnou párty, ale i pro klidné posezení.

Manuál pro budoucí novomanžele

Co je podle vás na svatbách oblíbené?

Velkou popularitu si získal fotokoutek. Je to místo, kde svatebčané mohou popustit uzdu své fantazii a na chvíli zapomenout na to, že se nachází na formální akci. Z fotokoutků vychází skutečně humorné fotografie, jež současně představují opravdu krásnou vzpomínku na tuto jedinečnou událost. Velkou výhodou fotokoutku je, že pobaví jak malé, tak i dospělé. Zájemci o fotku si mohou vzít speciálně uzpůsobené rekvizity a vybrat zajímavé pozadí. Fotku pak svatebčané získají ihned na místě.

Máte nějaké další tipy na zábavu?

Samozřejmě. Zábava na svatbu je během procesu svatebních příprav široké téma, protože stejně jako u výše zmíněné hudby, i v tomto případě každý považuje za legraci něco jiného. Na svatbách nicméně bývají oblíbené tradiční hry, které zapojí nejen svatebčany, ale dokonce i novomanžele. Jde nejčastěji o svatební kvíz, cesta vajíčka, společné překonávání překážek, házení svatební kytice nebo sehrání scénky, jak se novomanželé seznámili. Kromě toho je velký zájem o karaoke, kouzelníka, taneční parket, svítící písmena nebo ohňostroj.

Manuál pro budoucí novomanžele

A co následuje po svatbě?

Teď si (nyní již) novomanželé musí zařídit bydlení. To může být takový křest ohněm, protože nalézt vhodné vybavení do domácnosti může být s ohledem na atypické prostory některých domů a bytů (například úzké výklenky, zešikmená střecha, prostor pod schody) skutečná výzva. Platí to obzvlášť pro skříně.

Proč zrovna pro skříně?

Každá domácnost ocení dostatečný úložný prostor. Zejména pokud se jedná o mladé novomanžele, pak se rodina pravděpodobně brzy rozroste o děti nebo domácí mazlíčky. Ne každý si ale může dovolit velký dům či byt. Naše vestavěné skříně jsou v tomto směru jedinečné, neboť se vejdou kamkoliv a ušetří dost prostoru. Tím, že se jedná o vestavěné skříně na míru, tak se jedná o originální a nadčasový kousek do nového domova. Při výrobě bereme v potaz všechny požadavky klientů, takže s konečným výsledkem budou na 100 % spokojeni.

Manuál pro budoucí novomanžele

Rozdáváme ovocné pochoutky ZDARMA
Rozdáváme ovocné pochoutky ZDARMA

Ovoce, nebo čokoláda? Zapojte se do testování a ochutnejte oboje najednou! Šnek BOB přichází s novinkou v podobě ovocných pochoutek v čokoládě....