7. října 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Postavte si svou kuchyni na zkoušku v showroomu firmy Blum

Postavte si svou kuchyni na zkoušku v showroomu firmy Blum | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Postavte si svou kuchyni na zkoušku v showroomu firmy Blum | foto: Blum, s.r.o.

Plánujete novou kuchyň, ale bojíte se, že vám její uspořádání po realizaci nebude vyhovovat? Papír všechno snese, ale co ve skutečnosti? Budete se svou kuchyní spokojeni třeba i po dvaceti letech? Nenechte nic náhodě – navštivte showroom firmy Blum.

V pražském showroomu firmy Blum si můžete postavit svou kuchyni na zkoušku a vyzkoušet, jak funguje nábytek naplněný věcmi. Navíc je zde pro vás zkušený tým odborníků, kteří vám se vším ochotně poradí a předvedou, jak kování tohoto tradičního rakouského výrobce funguje přímo při používání.

Hledáte možnosti rozdělení vnitřního prostoru v nábytku? Nechte si předvést sortiment vnitřního členění a vybavení do zásuvek. Nechybí samozřejmě ukázky typů výklopů, a to včetně elektrického ovládání. Nejlépe tak zjistíte, co vyhovuje právě vám.

Postavte si svou kuchyni na zkoušku v showroomu firmy Blum

Postavte si kuchyň na zkoušku, ať včas vychytáte všechny mouchy

Máte představu o své kuchyni? Vyzkoušejte si, jak se vám v ní bude pohybovat! Ze skříněk na kolech vám zaměstnanci firmy Blum rychle a snadno pomohou postavit kuchyň na zkoušku ve skutečné velikosti dříve, než si ji koupíte.

Snadno tak zjistíte, jestli budete mít dostatek místa pro pracovní desku, zda se vám do skříněk vejde všechno potřebné nádobí a jestli k němu během vaření budete mít pohodlný přístup. Pokud ne, se skříňkami můžete libovolně hýbat, dokud nebudete naprosto spokojeni.

Inspirace pro kuchyně, obývací pokoje i koupelny

V novém showroomu načerpáte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale i nábytku pro obývací pokoje či koupelny. Zjistíte, jak na maximum využít prostor a zároveň v něm mít přehled a vše na dosah ruky.

Postavte si svou kuchyni na zkoušku v showroomu firmy Blum

Showroom firmy Blum je zde pro vás

Domluvte si termín návštěvy, ochotní zaměstnanci společnosti Blum jsou zde pro vás. Poradí vám, na co si dát pozor při plánování kuchyně, a ukážou vám, jak zaručit jednoduché a plynulé pracovní postupy. Pomohou vám co nejlépe využít stávající prostor i v malých kuchyních.

Showroom je otevřen nejen pro vás zákazníky, ale vítáni jsou i profesionální architekti, designéři a výrobci, kteří mohou zdejší prostory využít i pro jednání se svými klienty.

Postavte si svou kuchyni na zkoušku v showroomu firmy Blum

Tradice a vysoká kvalita – zaručeno!

Rakouská rodinná firma Blum má ve svém oboru nábytkového kování tradici již více než 67 let a neustále investuje do dalšího vývoje. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní kování, které je testované na desítky až stovky tisíc otevření a zavření. U nejčastěji používaných skříněk a zásuvek to odpovídá přibližně 25 letům používání.

Společnost Blum v současné době působí ve více než 100 zemích včetně České republiky. Spolehnout se můžete na doživotní záruku na kování, na elektrické otevírání získáte záruku 5 let.

Více informací najdete na www.blum.com.

Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Premium

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson přijede s nehudební show. Získejte vstupenky zdarma

Bruce Dickinson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson se předvede v poněkud netradiční roli. V rámci večera mluveného slova představí svou...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...