Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Příští ekonomická krize se vám možná vyhne

  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Objevuje se řada náznaků, že se blíží další stagnace ekonomiky, v horším případě dokonce ekonomická recese. Ta s sebou naposledy přinesla vzestup nezaměstnanosti v ČR až k osmi procentům a postihla tak desítky tisíc lidí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Příští ekonomická krize se vám možná vyhne foto: Business Institut EDU a.s.

Zabránit krizím spolehlivě neumíme, zmírnit jejich dopad na vlastní život ale může každý. Je ovšem třeba začít již v době hojnosti.

Je známo, že zodpovědní lidé si v dobrých časech odkládají finance na časy horší, nejde ale ani zdaleka o jediný způsob přípravy. Mnohdy je, především u ekonomicky vyspělých jedinců, výrazně přínosnější investice do sebe sama. Pokud je tato investice realizována s rozmyslem, zvýší hodnotu člověka na trhu práce, učiní jej jen těžko postradatelnými a tím mu zajistí odpovídající uplatnění i v době, kdy má ekonomika problémy.

Jednou z nejpřínosnějších investic do sebe sama je pochopitelně ta do vzdělání. I v době krize totiž zaměstnavatelé potřebují spolehlivé zaměstnance schopné pomoci jim proplout bouřlivým obdobím, zaměstnance, kteří jsou schopni nahlédnout do hloubky problému a nalézt odpovídající řešení.

I proto lze nyní očekávat velký růst zájmu o studium MBA, které se na rozdíl od běžného vysokoškolského studia soustředí nejen na rozšíření a prohloubení již nabytých znalostí, ale především na praktickou stránku řešení problémů. K dispozici je přitom řada cílených programů MBA, které pokrývají nejvýznamnější oblasti zájmu firem tak, aby pro ně jejich absolventi znamenali maximální přínos.

Ke každé investici, tedy i k té do sebe sama, je třeba přistupovat zodpovědně. Stěžejním úkolem je pečlivý výběr MBA školy tak, aby vám vyhovoval její přístup a jí nabízené programy. Lze doporučit prostudovat si i její reference, díky nimž si snadno ověříte, zda výuku realizují skutečně kvalitní odborníci z praxe, kteří vám poskytnou know-how s maximální hodnotou.

Mezi nejprestižnější MBA školy v České republice nepochybně patří Business Institut, v němž výuku realizují téměř dvě stovky špičkových lektorů, jejichž rukama prošli zaměstnanci řady velkých a úspěšných tuzemských i zahraničních společností. Studium MBA v Praze na Business Institutu lze absolvovat jak kombinovanou formou, tak 100% on-line, přičemž v obou případech ho výrazně usnadňuje speciální studentská sekce webu, kde jsou on-line k dispozici všechny potřebné studijní materiály. Zásadní výhodou je rovněž široká škála MBA programů, jejichž struktura přesně odpovídá požadavkům praxe.

V úvodu byla řeč o očekávaném ochlazení ekonomiky a v této souvislosti stojí za zmínku i další zásadní výhoda studia MBA: Na prestižní MBA škole získáte nejen cenné know-how, ale také řadu užitečných profesních kontaktů, které nepochybně oceníte v okamžiku, kdy se vašemu stávajícímu zaměstnavateli i přes maximální snahu přestane dařit.

Jak už bylo řečeno, investice do sebe sama bývají těmi nejvýnosnějšími. V případě studia MBA této skutečnosti pomáhá ještě fakt, že jej lze aktuálně pořídit na Business Institutu za historicky nejnižší cenu. Nečekejte tedy na krizi a přihlaste se ke studiu MBA už do březnového cyklu studia. Výuka probíhá v časově výhodných odpoledních hodinách a získané znalosti a dovednosti můžete ihned uplatnit v praxi.

Příští ekonomická krize se vám možná vyhne

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

Benátky nad Jizerou, pronájem bytu 3+1, 71 m2, okr. Mladá Boleslav.
Benátky nad Jizerou, pronájem bytu 3+1, 71 m2, okr. Mladá Boleslav.

Na Burse, Benátky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou II, okres Mladá Boleslav
16 000 Kč/měsíc