Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Proč si pořídit GPS lokátor do kabelky?

  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete vědět, kde se Vaši blízcí pohybují, abyste jim v případě potřeba mohli pomoct? Vyzvednout náctiletou dceru po večírku, manželku, když se ztratí ve městě, nebo seniory, kterým paměť neslouží a trápí je třeba Alzheimer? Nebo snad chcete sledovat nevěrného partnera?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Proč si pořídit GPS lokátor do kabelky? foto: ČTK

Řešením může být GPS lokátor do kabelky, který slouží k hlídání osob, zvířat a cenností. Díky němu budete moci sledovat jejich pohyb v reálném čase. Jak je to možné?

Dnešní doba přeje technologiím

K tomu, aby vše fungovalo tak jak má, je zapotřebí vložit do lokátoru SIM kartu libovolného operátora. Ta musí podporovat SMS zprávy a mít aktivní data. Jejich spotřeba je minimální, maximálně 50 MB za měsíc. Nemusíte se tedy bát, že provoz GPS lokátor vám udělá vítr v peněžence.

Aktuální polohu dokáže lokátor určit díky kombinaci GPS, WiFi a GSM technologii. Ve vámi zvoleném intervalu bude lokalizovat pohyb. Trackování můžete:

  • Provádět v intervalu, který si nastavíte v rozmezí 5-127 vteřin.
  • Vypnout a zapnout dle potřeby.

Polohu pak budete sledovat v aplikaci GoogleMaps, kde si můžete zobrazit i historii pohybu. Díky tomu budete přesně vědět, kde se lokátor a spolu s ním i jeho majitel nachází.

Proč si pořídit GPS lokátor do kabelky?

Proč si pořídit GPS lokátor do kabelky místo chytrých hodinek?

O chytrých GPS hodinkách jste už určitě slyšeli. Podle zvoleného modelu mohou sloužit jen ke sledování pohybu nebo i k telefonování a zasílání sms zpráv. Fungují na stejném principu jako GPS lokátor. Proč tedy sáhnout raději po GPS lokátoru?

  • Baterie lokátoru vydrží delší dobu. Podle četnosti trackování můžete lokátor používat 4-8 dní. Hodinky se vybijí za 2-3 dny.
  • Hodinky musíte nosit na ruce. GPS lokátor je opravdu hodně malý a schováte ho i do malé kapsičky v kabelce, batohu, brašny na notebook.
  • Součástí lokátoru je i obal, který lokátor chrání před nárazy i vodou.
  • Pyšní se celosvětovým pokrytím.

Malý, ale šikovný

GPS lokátor je užitečný pomocník, který může pomoci při řešení potíží jako útěk z domova, nehoda, ztráta orientace, krádež tašky a dalších. Některým potížím dokáže předcházet. Kdo se stará o starší a nemocné lidi ví, jak je tato péče náročná. I při obyčejné procházce se mohou zatoulat. Jak je pak najít?

GPS lokátor Vám v tom pomůže. Vzhledem k malým rozměrům ho schováte do kapsy bundy, kabelky nebo tašky. Odpadnout Vám tak starosti s tím, zda si dotyčný vezme hodinky nebo ne.

Už Vám někdo ukradl brašnu s notebookem? Pokud v ní bude schovaný GPS lokátor, může ji policie poměrně snadno a brzy najít.

Chodí děti do samotné do školy a vy chcete vědět, kudy se pohybují? Schovejte do kapsičky uvnitř aktovky nebo batohu malý GPS lokátor. Budete vědět, že došly na kroužek, do školy, ke kamarádovi.

GPS lokátor Vám ušetří mnoho starostí a Vy můžete být v klidu, i když právě nemůžete být svým nemilejším na blízku.

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!