Úterý 21. května 2024, svátek má Monika
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Užitečné tipy, které vám ulehčí život

Život dospělých se neobejde bez starostí. Proto jsme sepsali tento článek, jehož cílem je pomoci se všedními i nevšedními problémy. Sháníte kvalitní pracovní obuv? Vedete nekonečný boj s hmyzem? Nebo jen chcete někoho obdarovat mimořádnými dárky? Na všechny tyto otázky vám poskytneme odpověď.

Užitečné tipy, které vám ulehčí život foto: Stovkomat.s.r.o.

Reklamní předměty stokrát jinak

Firemní dárky představují fenomén v oblasti odměňování klientů a zaměstnanců. Máme pro vás tip na kvalitní e-shop, který v tomto směru vyhoví všem vašim potřebám. Jedná se o UniPresent. Tento web se pyšní skutečně širokou nabídkou produktů - vybírat si můžete z více než 60 tisíc reklamních předmětů. Prostřednictvím možnosti online vizualizace loga a kalkulátoru potisku se z této platformy stává nepostradatelný nástroj pro každou firmu, která chce obdarovat své věrné. Přinášíme vám revoluční způsob, jak objednávat firemní dárky - rychle, efektivně a přizpůsobené vašim potřebám. Díky firemním dárkům z UniPresent se vztah s lidmi, kteří vám pomáhají v podnikání, dostane na novou úroveň.

Dopřejte v práci komfort svým nohám

Sháníte kvalitní pracovní obuv za skvělé ceny? U nás si vyberete pánské i dámské pracovní boty všech velikostí a provedení. Správná pracovní obuv by měla mít nadčasový design spojený s maximální ochranou a odolností. Pořiďte si pracovní boty, které současně zajistí skvělý komfort a ochranu. Každá profese má jiné požadavky na bezpečnostní obuv, proto disponujeme opravdu pestrou nabídkou pracovních bot, díky které obujeme skutečně každého. Objednejte si boty z Vochoc a pohybujte se v práci jako na obláčku. Kromě obuvi zde seženete pracovní oděvy, pracovní rukavice a ochranné pomůcky pro pracovní proces.

Buďte trendy!

Spousta lidí chce být originální a svým stylem oblékání vyčnívat z davu. K tomu často využívají i potisk triček s vlastním motivem - fenomén posledních let. S pomocí umělé inteligence si v našem online návrháři na Vytvorsipotisk.cz jednoduše necháte vygenerovat originální potisk na tričko. Tato možnost je velmi oblíbená, protože si zákazníci mohou vytvořit originální a netradiční oděv přesně podle jejich představ. Jestliže i vy chcete jít s dobou nebo jen hledáte perfektní dárek, koukněte na strány vytvorsipotisk.cz. Kromě triček si můžete nechat natisknout svůj vybraný obrázek i na další produkty - hrnek, puzzle, IT příslušenství, ale i obrazy nebo jiný textil. Díky pokročilým tiskovým technologiím vám potisk vydrží opravdu dlouho jako nový.

Vyzrajte na hmyz ve svém domově

Asi každá domácnost se již někdy musela potýkat s nezvanými hosty z říše hmyzu, kteří umí pořádně potrápit. Vzdejte marnou snahu s běžně dostupnými nefunkčními prostředky a nechte likvidaci hmyzu na odbornících. Nabízíme široký sortiment pastí, klecí, jedů, dýmovnic na hmyz a dalších profesionálních nástrojů, které vám pomohou úspěšně eliminovat nebo odchytit živé škůdce, včetně krtků, hryzců, hrabošů, potkanů, krys a myší. Kromě toho disponujeme špičkovými přípravky na likvidaci hmyzu, jako jsou štěnice, mravenci, pavouci, brouci, mšice a další. Na pasti.cz najdete vše potřebné k tomu, abyste mohli zase v klidu spát.

Témata: hmyz, obuv, Komfort
  • Nejčtenější

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!