Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil
130 let

Lidovky.cz

Vysoká škola Sting nabízí 100% stipendium a snovou kariéru

Vysoká škola Sting nabízí 100% stipendium a snovou kariéru foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Představte si, že získáte praxi v atraktivní společnosti už při škole, vyděláte si peníze a navíc za vás firma ještě zaplatí školné. Zní to dobře?

Vysoká škola Sting uzavřela exkluzivní spolupráci se skupinou Moore Czech Republic, lídrem v oblasti auditorských a poradenských firem a připravila novinku, díky níž dává svým studentům výrazný náskok v kariéře. Od roku 2023 dá Moore vybraným studentům nejen praxi a zaměstnání v perspektivním oboru účetnictví, ale ještě jim poskytne 100% stipendium. „Společnost Moore tyto lidi cíleně chystá na obsazení vyšších pozic, které by pro ně byly po ukončení studia bez praxe hůře dosažitelné,“ dodává k celému plánu rektor Stingu Jiří Koleňák. Skvělá zpráva je, že tuto možnost nabízí Sting i pro studenty kombinovaného studia.

Vysoká škola Sting nabízí 100% stipendium a snovou kariéru

Hlavní účetní v Praze si přijde na 80 tisíc a výš

Pokud se jako student Stingu přihlásíte do projektu a projdete výběrovým řízením, získáte placenou praxi po celé tři roky studia, která vás cíleně připravuje na to, abyste v budoucnu zastávali finančně velmi atraktivní pozice. Moore vám po ukončení studia nabídne zajímavou pozici a nadstandardní nástupní mzdu v oboru, který je pro mladé lidi stále atraktivnější díky jeho flexibilitě a prohlubující se míře digitalizace.

Obor účetnictví se velmi dynamicky rozvíjí a reaguje na současné trendy a požadavky mladé generace. „Dnes už nemusíte sedět v kanceláři od 8 do 16 hodin, ale můžete pracovat na home office. Je to ideální zaměstnání třeba pro ženu s dětmi nebo mladé lidi, kteří se nechtějí vázat na pevnou pracovní dobu,“ vysvětluje Radovan Hauk, partner skupiny Moore Czech Republic. „Nová generace přinese do tohoto oboru vklad jejich suverénní orientace v digitálním prostředí. Díky tomu mají příležitost obor zcela ovládnout,“ dodává k tomu Jiří Koleňák.

Vysoká škola Sting nabízí 100% stipendium a snovou kariéru

100% stipendium vás připraví na 100% kariéru

Účetnictví přitom projde v budoucnosti radikálním vývojem díky digitalizaci. Účetním odpadnou rutinní chybové úkoly. Už se nebudete muset zabývat nudnými transakcemi, ale máte prostor pro kreativnější a sofistikovanější práci. Navíc velmi příjemně placenou. „Samostatné účetní si přijdou v průměru na 50 tisíc a v Praze se mzda hlavní účetní pohybuje od 80 tisíc výše,“ vysvětluje Radovan Hauk.

Vysoká škola Sting tak dostává svému závazku připravit studenty na konkurenci v rámci trhu práce. Vizí Stingu je vychovávat schopné, flexibilní lidi, kteří znají trendy v oboru a získají díky praxi cenné zkušenosti a mohou tak velmi rychle kariérně růst. „Studenti dostanou jednoznačný profit za jejich studijní úsilí a efektivně propojí teorii s praxí,“ dodává Jiří Koleňák.

Chcete vystudovat atraktivní obor a získat praxi v prestižní

firmě? Podejte si přihlášku ještě dnes.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!