Diskuse

Cestou do Sterlingu v kamioňáckém ráji, píše Kluk v akci z Ameriky

Po úchvatné Napě v Kalifornii nás čekal další transkontinentální přesun. Tentokrát se naše tlupa rozdělila na čtyři malé skupinky a každá cestovala jinam.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

ZK

Z. Kulhánková

24. 9. 2012 9:32
Když se chcete u dálnice dobře a za rozumnou cenu najíst,

zastavte tam, kde stojí hodně kamionů.

0 0
možnosti
PK

P. Krasny

24. 9. 2012 14:22
Re: Když se chcete u dálnice dobře a za rozumnou cenu najíst,

Ale z dalnice Ameriku neuvidite.

0 0
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.