Diskuse
Cestou do Sterlingu v kamioňáckém ráji, píše Kluk v akci z Ameriky
Po úchvatné Napě v Kalifornii nás čekal další transkontinentální přesun. Tentokrát se naše tlupa rozdělila na čtyři malé skupinky a každá cestovala jinam.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZK
Z. Kulhánková
24. 9. 2012 9:32
Když se chcete u dálnice dobře a za rozumnou cenu najíst,
zastavte tam, kde stojí hodně kamionů.
0
0
možnosti
PK
P. Krasny
24. 9. 2012 14:22
Re: Když se chcete u dálnice dobře a za rozumnou cenu najíst,
Ale z dalnice Ameriku neuvidite.
0
0
možnosti

Pozemek v Krkonoších
Benecko, okres Semily
4 040 000 Kč


















