Diskuse
V každé době si lidi myslí, že je převratná. Ale my nejsme v h....u, říká herec
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Mladí a naivní. No, mládeži přece patří budoucnost, nakonec, nic jiného si ti parchanti nezaslouží !!! :-)))
Pravda je taková, že v hajzlu jsou jen někteří. Na diskusích se to snadno pozná.
V. Kotas
V hajzlu zatím úplně nejsme, ale moc do toho pádu do něj nechybí.
K. Prácheňský
Tomášku, jsi borec. Držím ti palce. Karel alias Rocky. ;-)
...a teď se ukáže, jestli čteš diskuze :-)
P. Holecek
Hamacku, uz jsi mel nekdy zenskou? A byla pri vedomi?
Kup si tu knizku, o ktere tam mluvi a treba budes mit stesti.
A prestanes psat blbosti do diskuzi...

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...


















