Diskuse k článku: Jak dopadlo oblečení ‚prvních dam‘ podle módní poradkyně? Šaty si musí rozumět s objektivem

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 26.1.2018 19:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Zvolánek 12.1.2018 14:51

Módní poradkyně rozumí módě, jako koza petrželi. Drahošová vypadala příšerně a Hilšerové to naopak seklo.

J. Orlík 26.1.2018 19:35

Chtěl jsem napsat totéž. Módní poradkyně je očividně profesionálně deformovaná. Paní Hilšerové oblečení vyloženě slušelo. Nevidím důvod, proč by si v zimě nemohla vzít šaty s letním motivem.

P. Čech 12.1.2018 13:31

Kolikpak asi tak máme těch prvních dam, páni novináři? Z hodin českého jazyka na základní škole si pamatuji, že první kdokoliv může být jen jeden. I první dáma může být jen jedna. Navíc, pokud vím, tak těch manželek kandidátů je osm. Proč je tedy podle vás, páni novináři těch "prvních" dam jen sedm? Jste trapní, jako ostatně v téměř všem, co napíšete.

F. Kusák 12.1.2018 12:09

Bylo to hloupé divadlo. Nejvíce jsem se musel smát, když manželka pana Hynka, který zastupuje zbrojařskou lobby, se nechala vyfotit ve žluťoučkých šatech v dětském pokoji. Jak mírumilovné.......

P. Čech 12.1.2018 13:35

Trapná novinářská šaškárna, nic jiného. Jako ostatně celá tato t.zv. předvolební kampaň. Show podle vzoru USA, kde ovšem prezident má zcela jiné postavení než u nás.

J. Šimonová 12.1.2018 9:49

A co říkala módní policajtka na zkérovaného adepta na prezidentský úřad v minulém volebním období a na odredovaného předsedu Pirátů? Mně se akorát nelíbí ty modré pruhované a červené šaty uprostřed, ale že by dámy nemohly na sebe vcelku hodit cokoliv, v čem se cítí v pohodě to si nemyslím. Ještě nejsou prvními dámami, tak je vcelku nic nesvazuje. Šaty mluví o duši toho, kdo je nosí, ne o těle. Ono okřídlené "šaty dělaj člověka" značí, že šaty mluví o charakteru, ne o kilech navíc. To asi je utajeno paní módní policajtce. Krom toho spousty voličů budou mít kila navíc, tak zrovna tenhle postřeh s nimi asi nehne. Také samozřejmě v tuto chvíli by bylo kotraproduktivní vzkázat národu, že já se cítím být první dámou pro příští prezidentské období, proto se už teď obleču daleko líp, než vy, obyčejní voliči, kteří mě na ten post dostanete. Vzpomeňte na památná slova Paroubka o jeho šatníku, a kde je teď.