Diskuse k článku: Vědci z NASA objevili dalších dvacet obyvatelných planet. Už je jich zhruba padesát

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 6.11.2017 1:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Bystrý 6.11.2017 1:49

Nesmrtelný Lenin je jen jeden, i VŘSR vzplála na Zemi!

Ať si buržoasní pavědci objevují tzv. obyvatelných planet kolik chtějí, jedno je jisté: Centrum celého Vesmíru leží v Moskvě – je to MAUSOLEUM.

Ano, Velebná Matka Příroda si vyvolila nás pozemšťany, nás roduvěrné Slovany, ke zrození svého jediného Syna, Nesmrtelného Lenina, Spasitele Vesmíru a přilehlého okolí. Vyvolila si velký ruský národ, aby ukázal celému Vesmíru cestu ke spáse – aby provedl VŘSR, pod rukavodstvem Nesmrtelného Lenina.

Prostě: Nevíme, jestli existují mimozemšťani. Ale víme ZCELA JISTĚ, že my Slovani jsme nejvyspělejší rasou ve Vesmíru – neboť jsme Vyvolení samotnou VMP. S tímto hrdým vědomím ulehejme, s patřičnou hrdostí vstávejme.

A hlavně volme znovu a znovu opravdové leninisty: Miloše, Babiše, Velikého Putina.

Mupy mup!

R. Hledík 5.11.2017 11:56

na štěstí obyvatelé Země to mají hodně daleko, takže nepořádek, války a nenávist mohou šířit pouze mezi sebou, navíc Sovětské Rusko vynalézá výhradně ničící stroje, Afrika s Latinskou Amerikou nevymyslí ani kolečko ke trakaři, takže zbývajícím kulturním státům docházejí vědci i peníze, takže cesta do vzdálených světů je neuskutečnitelná, ale vědci mají své žoldy asi přece jen zajištěny

A. Müller 5.11.2017 14:30

To je hrozne. Vedci najdou obyvatene planety a Rusove je "ničícími stroji" zničí! Pane Hlediku, vy jste hlava! :-)

J. Cerny 5.11.2017 11:04

Co je to obyvatelna planeta? Planeta s kapalnou vodou ve velkem mnozstvi, s atmosferou podobne nasi (N2; CO2; O2 - asi 20 %), silne magneticke pole k vuli vesmirne radiaci, aktivni tektonika zajistujici kolobeh uhliku, nepritomnost patogenu ohrozujicich pozemsky zivot....... Co z toho jsou schopni astronomove zjistit? S bidou pravdepodobnou teplotu jestli umoznuje kapalne skupenstvi vody. Slozeni atmosfery, magneticke pole, mnozstvi vody, patogeny, tektonika na vzdalenost svetelnych let zustane navzdy neznamou. Takze par set az tisic let letet k vytypovane planete a na miste zjistit, ze je pro pozemsky zivot nevhodna a pak co dal? Letet zpet, nebo zase par set az tisic let ztravit letem k dalsi mozne planete? Radeji si tu svou planetu setrme, chovejme se k ni ohleduplne a nespekulujme nad nemoznym (alespon do te doby, nez zvladneme letani vesmirem blizkym rychlosti svetla).

A. Müller 5.11.2017 9:15

To opravdu dobre. Ja jsem se sice chtela na jare odstehovat na Moravu, ale kdyz si jeste tak mesic pockam... Jakze se ta planeta jmenovala? XK2A3 ? Dulezite je, aby mela internet. :-)