Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Tachovsky 10.10.2019 0:57

A co na to hloupe a sobecke biomatky ?

J. Nový 9.10.2019 7:29

"Podle něj přibývá matek, které nechtějí své děti naočkovat a mnohdy za to mohou i šířící se dezinformace na sociálních sítích.

.

Ale o podstatných věcech, týkajících se dětí vždy rozhodoval a rozhoduje stát. A tak je to smaozřejmě dobře. Děti nejsou hračkami rodičů, kteří by si s nimi mohli dělat, co uznají za vhodné. Děti mohou vychovávat své děti pouze tehdy, pokud jejich chování není v rozporu s platnými zákony. Jinak by to bylo naprosto špatně. Dovedete si představit, že by sami rodiče rozhodovali o tom, zda má nebo nemá jejich dítě absolvovat základní školu? Za by nějací alternativní nebo nezodpovědní rodiče řekli, že jjeich dítě nic takového nepotřebuje a že navíc ušetří spoustu peněz. Vždyť dávky dostane i bez toho základního vzdělání, že? Takže jednoznačně povinnost očkovat!

J. Levian 9.10.2019 9:13

:-)) No přesně! Vždyť ty rodiče ty svoje vlastní děti vůbec neznají!! Stát je zná přece mnohem lépe! ;-D

J. Nový 9.10.2019 12:12

I když stát vaše děti nebude znát "osobně", přesto ví, že máte povinnost jim umožnit vzdělání, že máte povinnost je živit a šatit, že máte zakázáni jim podávat kuřivo a alkohol, že máte zakázáno je fyzicky týrat a pokud stát uzná, může vám udělit další povinnosti, včetně zajištění očkování.

Vám se to může líbit nebo ne, ale pokud tyto povinnnosti nebudete dodržovat, stát vám děti odebere. A to kupodivu v jejich zájmu.

J. Levian 9.10.2019 13:45

:-D haha, pokud chcete žít v takovém světě, ve kterém vám stát násilím napere do zdravého miminka koktejl obsahující zcela zbytečnou žloutenku typu B (která se přenáší nakaženou jehlou nebo pohlavním stykem) bez možnosti volby jednotlivých vakcín, jinak vám ho odebere, pak jste přinejmenším magor. Já rozhodně v takovém státě žít nechci a budu dělat vše proto, aby za zdraví svého dítěte za mě nerozhodovaly zájmy farmaceutických firem, ale já sám.

Kupodivu není hexavakcína vůbec v zájmu dítěte, ale někoho úplně jiného. To by si ale stádo muselo chtít a) připustit, že současný systém rozhodně nekoná v zájmu zdraví a b) muselo chtít si o dané problematice něco zjistit. A to se hodně lidem nechce, takže si raději ve smrádku a teploučku svých komfortních zón nechávají bulíkovat, že je to pro jejich dobro.

L. Florner 9.10.2019 15:32

Očkování proti Béčku je úplně zbytečné. Pokud tedy dítěti nehrozí, že se s někým popere, někde se praští, o něco fikne...šikovně na něj plivne Béčkový spolužák... Prostě ty děti obalíme polystyrenem, přelepíme kobercovkou a šance chytnout virus, je rázem témeř nulová (alternativou je jim v kontrolovaném prostředí prostě vymýt mozky třeba LoLkem, aby se už neměli ani chuť zvednout ze židle od kompu...i když to jim zase zvyšuje sebevražednost...to je tak těžký být dneska dítětem a když k tomu má člověk ještě za rodiče sobecký kus tura domácího, je to fakt řehole).

L. Florner 9.10.2019 15:25

nezná, v jeho zájmu a v zájmu většiny je pouze překlenout imbecilitu jednotlivců. Třeba i nařízením ;-).


Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Miliardář Jiří Šimáně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...