Diskuse k článku: Lékař zkazil lifting. Žena vysoudila 174 milionů

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 25.5.2011 10:12
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Václav 25.5.2011 10:12

Žena vysoudila, ale ne tady

 Právěc čtu, že žena v Anglii vysoudila za nepovedenou opeaci 174 milionů. Mně zničil MUDr. Kapounek z Nemocnice Na Homolce doživotně nohu, avšak v této Gaunerkracii není zastání. Nedávno jsem se musel smát, kdy v pořadu paní Jílkové současný president Lékařské komory MUDr.Kubek vyzýval pacienty, aby se na komoru obrátili, v případu selhání lékaře, jak odborném, tak lidském. MUDr. Kapounek Alois nejen provedl špatně operaci nohy, ale i napsal lži do dokumentace, lhal i komoře a ministerstvu zdravotnictví, dokonce mu prošla úplatkářská aféra, uveřejněná v televizním vysílání.

   Ani lékařská komora, ani ministerstvo zdravotnictví, ani Svaz pacientů, ani ombudsman, mikdo se nenamáhal zjistit pravdu, všem stačil lživý obsah lékařovy dokumentace, i když by stačilo prohlédnou výtvor, který MUDr. Kapounek Alois označil za zdařilou operaci.

  Dokonce i pojišťovna odmítla zaplatit za stálé následky, protože, ač se případ táhl mnoho let od úrazu a stále byal prováděna nějaké léčba, pojišťovna označila případ za promlčený. Advokát Viktor Pak, ač dostal zaplaceno, se rovněž nenamáhal shromáždit důkazy a ve zprávě uvedl, že nedoporučuje soud, kterému dnes rovněž nelze věřit.

  Pokud budou tímto způsobem řešdeny poklesky lékařů, nebudou k ničemu žádné reformy a spravedlnosti v této zemi nečekejte.

J. Ctibor 24.5.2011 13:14

17 milionů Kč?

A že nás o tak mohutném posílní koruny či oslabení libry v posledních dnech ekonomové neinformovali... :-D