Diskuse
V Kambodži kvete obchod se psím masem. Porážky zvířat bývají brutální
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
H30o55l46y 12J31a41m32e90s
U nás zase zabíjíme prasátka a kravičky.
Jídlo, jako jídlo.
Akorát by ty psy mohli porážet nějak normálně, ubití, topení, škrcení, to už je přes čáru.
J64o46s19e40f 75V34o44r29á98č11e13k
JJ a tam jezdí naše lidičky na dovolenou ! Je tam levno tak budu žrát i svého bratra
J79i87ř38í 29J96o65n50á38š
Možná vy, nebo Vám podobní, tam jezdí se zalevno nažrat..., ale věřte nevěřte... mnozí tam jezdí poznávat jiné země, jejich obyvatele a jejich zvyky... My tady, za účelem potravy, chováme a zabijime také některá zvířata - to jste asi, soudě dle Vašeho příspěvku, netušil...

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...


















