Diskuse k článku: V Římě byl zatčen Slovák přestrojený za Jana Pavla II.

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 14.5.2013 21:26
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Polanecký 14.5.2013 21:25

Teď Italové možná zatknou

i režiséry filmů s Leslie Nielsenem, kde je nejen jeden herec převlečený za Jana Pavla II, ale ještě je to celé sranda. Jinak bych jim doporučil si hlavně všímat těch grázlů, co kradou v římských ulicích.

M. Wiener 12.5.2013 1:00

pokuta za prestrojeni za ex-papeze?

Rimska policie se asi nemuze dostat do zprav za sluzbu verejnosti a tak se o to snazi kretenskymi zasahy. Trestne by bylo, kdyby se dotycny slovensky "umelec" snazil lidii, kteri si mysli, ze Jan Pavel II je jeste nazivu presvedcit, ze on je skutecne jim a ze jim zprostredkuje, za mirny poplatek a jeste za jejich zivota a neohrozeni smrti, audienci u Pana Boha, aby si vyjasnili, jak to s jejich virou je a kdo ze vsech ma vlastne pravdu a protoze jde o "papeze", urcite to budou katolici. Panem Bohem by v tom pripade mohl delat ex-president Klaus, ktery na rozdil o zatceneho Slovaka, ktery vi, za JP II neni vi, ze Panem Bohem skutecne je, ze? Ten Slovak si ale asi privydelaval tim, ze dal turistum prilezitost si dat do alba unikatni fotku z navstevy Rima a kteri turisti velmi dobre vedeli, ze se nefotografuji se skutecnym ex-papezem. Kdyby se rimska policie radeji venovala skutecnym zlocincum, a tim udelala Rim pro domaci i navstevniky bezpecnejsi, udelala by lepe.

P. Sulc 11.5.2013 23:47

Zneuziti titulu? To je absurdni.

Pokud se papezi podobal, za to nemuze. Bila sutana jiste neni zakazana. Je to zase jen dnes tak rozsirena hysterie. Predpokladam ze neksicel ze je Jan Pavel, ani to nemel napsano na cele. Ovsem, kdyby si nechAL ZMENIT JMENO ...... Holt s flandaku se nesmi delat sranda, jeste ze se uz neupaluje.

J. Tachovský 12.5.2013 22:16

Re: Zneuziti titulu? To je absurdni.

Treba nelegalne vysvetil nejake biskupy, ci jmenoval kardinaly. Nebo prohlasil Berlusconiho za svateho driv  nez zemrel

P. Sulc 12.5.2013 22:50

Re: Zneuziti titulu? To je absurdni.

J. Polanecký 14.5.2013 21:26

Re: Zneuziti titulu? To je absurdni.

Možná před časem svatořečil Petra Hájka, který z toho zblbnul.