Sobota 27. července 2024, svátek má Věroslav

jen za 49  Kč / 1. měsíc

21:32
Zatím se stále hraje v polovině hřiště, případné problémy domácím dělají pouze chyby dvojice Hoheneder-Hušek. Proč nejhraje Kovba je záhadou.
21:17
Na Letné se hraje zatím jen ve středu pole, je to zatím taková klasická oťukávaná.
21:08
Holenda napřáhl z dálky, ale vystřelil nad branku.
21:05
Oba celky mají dosti barevně podobné dresy, Sparťany odlišují pouze bílé trenýrky.
21:05
Do sestavy Sparty se vrací po zranění Hušek. Utkání právě začíná.
21:02
Na Letné už jsou oba celky na trávníku. Sparta hostí lídra nizozemské ligy.
20:50
Galatasaray i zásluhou gólu Milana Baroše porazila 3:1 Panathinaikos, překvapení se zrodilo ve Vídni, kde domácí Rapid přejel 3:0 Hamburk i s Davidem Jarolímem v sestavě.
20:51
Vy si nyní od fotbalu na 15 minut odpočiňte a poté se na vás budeme těšit při komentování utkání Sparta-PSV.
20:47
Slavia prohrála v prvním zápase Evropské ligy v Janově s domácím FC 0:2, druhé utkání této skupiny Lille-Valencia skončilo 1:1.
20:46
Lille v závěru vyrovnalo, v 87. minutě se trefil Gervinho.
20:37
Ve skupině B vede Valencia na hřišti Lille 1:0, trefil se Mata.
20:31
Hosté se tlačí stále více dopředu, náznaky šancí přichází hlavně po rozích.
20:30
V obrovské šanci se ocitl po rohu Naumov, Cristito zastacil jeho střelu jen za cenu vlastního zdraví.
20:29
Domácí nyní zatlačili slávisty, dokonce po rohu trefili břevno. Rychlý kontr Hlouška skončil až za brankovou čarou. Následně odchází ze hriště Belaid, kterého nahrazuje Volešák.
20:23
Galatasaray vede již nad přemožitelem Sparty ve 3. předkole Ligy mistrů Panathinaikosem 3:0, další gól dával Elano. Zajímavý výsledek se rýsuje i ve Vídni. Kdysi slavný Rapid jakoby si rozpomněl na své slavné časy, nad německým Hamburkem vede 2:0.
20:16
Riste Naumov se vřítil před Améliu do brejku, italský gólman byl u míče dříve, oba jsou nyní ošetřováni.
20:13
V Janově se nyní hraje především uprostřed pole, oba týmy, jakoby si vzali oddechový čas.
20:12
Informace pro české fanoušky: Galatasaray hraje v Aténach a v 53. minutě vede již 2:0, když první gól dával v úvodu Elano a před pár okamžiky se trefil i český útočník Milan Baroš.
20:03
Začal druhý poločas utkání v Janově, Šenkeříka vystřídal Naumov.
19:46
Je za námi úvodní poločas zápasu. Slavia není rozhodně horším týmem, ale Janov prokázal mnohem více kvality ve finálové fázi a vede zaslouženě 2:0. Ve druhém zápase skupiny hraje Lille s Valencií 0:0.