Neděle 5. května 2024, svátek má Klaudie

21:54
54. minuta: Po rychlém brejku se dostali domácí před branku Slavie. Sulejmani však opět hamounil a místo přihávky volil střelu mimo.
21:53
53. minuta: Slavia má příležitost zahrát rohový kop.
21:51
Domácí zamkli Slavii na její polovině, ale nedostávají se na dostřel branky.
21:50
Druhý poločas je zatím nezáživný, bojuje se hlavně uprostřed hřiště.
21:47
Slavia odvrátila roh i následný centr.
21:46
Začal druhý poločas. Ajax hned vybojoval roh.
21:38
Ve druhém utkání skupiny vede po poločase Hamburk nad Aston Villou 2:0.
21:31
Ajax byl sice v prvním poločase aktivnější, ale většinu svých pokusů zamířil mimo tyče. Slavia měla více skutečně nebezpečných střel, a proto vede zřejmě zaslouženě. Diváci na své hráče při odchodu do kabin pískali.
21:30
První poločas je za námi. Slavia ukázala, že pokud není pod tlakem dokáže hrát dobrý fotbal.
21:28
Ajax je nyní dole. Slavia naopak vymýšlí a snaží se útočit. Slyšet jsou i fanoušci sešívaných.
21:26
42. minuta: Další zakončení Ajaxu mimo branku. Nad hlavičkoval de Jong.
21:24
40. minuta: Slavia vede!!!! Krajčík skvěle nacentroval a Jarolím se přetlačoval s van der Wielem, nakonec do branky míč usměrnil nejspíše obránce Ajaxu.
21:21
37. minuta: Zahrozila i Slavia. Krajčík se objevil na pravém křídle a z úhlu pálil nad.
21:20
36. minuta: Další nebezpečí před slávistickou brankou. Zakončoval Sulejmani vysoko nad.
21:18
34. minuta: Diviše protáhl parádni ranou Suarez. Diviš si ale poradil stejně jako s dorážkou Sulejmaniho.
21:14
30. minuta: Zatímco je ošetřován Suchý nebezpečně centroval Sulejmani, ale Diviš s přehledem vyboxoval.
21:11
27. minuta: de Jong háčkoval na úrovni velkého vápna, ale jeho následná střela byla nepřesná.
21:09
25. minuta: Po zajímavě rozehraném přímém kopu se ke střele dostal opět Černý, ale jeho rána levačkou byla zblokována.
21:10
Slavia se přidala a opět se dostává do hry.
21:07
24. minuta: A hned šance na ruhé straně. Z pravého křídla nebezpečně vypálil Sulejmani.