Čtvrtek 2. května 2024, svátek má Zikmund

18:05
Co jsme předpovídali se stává skutečností, ovšem nestřídá Clichy, ale Fabregas. Nahrazuje jej Diaby, kapitánskou pásku převzal brankář Almunia. Druhá půle začala výkopem Arsenalu.
17:48
45. + 2. minuta: Kuyt pálí a Almunia s námahou vyráží. Van Persie dostal v mlýnici při rohu hlavičku od Riery a hosté následně roh nezvládli. Poločas končí.
17:46
45. minuta: Domácí si zahrávají. Clichy je skutečně nyní poloviční. Kuyt jej obral o míč na hranici vápna, naservíroval jej neobsazenému Gerrardovi (kterého jen vyklusával Djourou) a ten jen těsně minul.
17:44
43. minuta: Je srovnáno! Robbie Keane dostal míč do brejku mezi stopery a z první halfvolejem nedal Almuniovi šanci - ranou pod břevno málem roztrhl síť. Je srovnáno - 1:1.
17:43
Góóóóól!!!!
17:40
41. minuta: Přímý kop Van Persieho nebezpečí pro Reinu neznamenal. Začíná se jistřit. A také to vypadá, že Clichy již do druhého poločasu nenastoupí. Jeho pohyb není úplně stoprocentní.
17:38
38. minuta: Druhým žlutým hříšníkem se stal po zbytečném faulu na Insúu domácí Adebayor. Následuje závar před vápnem Arsenalu, Gerrardovi ale střela nesedla.
17:35
Gól překvapivě tempu hry moc nepomohl, Arsenal se stáhl, skvěle napadá a hosté jsou bezradní. Jejich pomalá a stereotypni hra nikam zatim nevede.
17:34
Hosté se snaží o korekci, ale navrch mají domácí. A Gerrardův přímý kop zpacifikoval Almunia.
17:25
24. minuta: Clichy našel na 40 metrů, Van Persie skvěle zpracoval na hrudi, z obou stoperů hostí udělal panáky a PRAVAČKOU bombou z hranice vápna prostřelil Reinu - 1:0.
17:22
Góóóóól!!!!
17:20
20. minuta: Robbie Keane si pořádně zavařil. Po standardní situaci faouloval Clichyho a nejenže dostal žlutou kartu, ještě zvýšil nenávist domácích fandů na svou osobu. Proč? Keane hrál dlouho za konkurenční Tottenham a to se na severu Londýna prostě neodpouští.
17:19
Ten ale nebezpečí pro Reinu neznamenal.Naopak do brejku vyrazil Gerrard, jeho centr byl pro Almuniu lahůdkou.
17:16
17. minutě: Adebayor se probíjel po levé straně a v oblíčení 3 soupeřů dokázal vybojovat roh.
17:14
Zápas nabírá tempo, hraje se v obrovském tempu nahoru a dolů.
17:12
12. minuta: Nasri po té, co vybojoval míč Clichy zatáhl míč po levé straně, jeho centr ale Adebayor nezpracoval dobře a z šance nic nebylo. Na druhé straně se málem proháčkoval Keane až za Gallase.
17:11
10. minuta: Keane zpracoval míč za sebe pro Gerrarda, ten zpoza vápna pálil tvrdě, ale jen doprostřed branky. Almunia míč pokryl.
17:07
9. minuta: Adebayor sám před Reinou ohrožuje hostujícího brankáře Reinu, ovšem již předtím byl pískán ofsajd.
17:02
Prvních 5 minut se odehrává ve středu pole. Atmosféra je jako vždy na Arsenalu báječná, tempo je velké...doufejme, že přijdou i šance...