Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

AS Řím po třech zápasech stále čeká na výhru

22:53
ŘÍM - Fotbalisté AS Řím se ani na třetí pokus nedočkali v italské lize vítězství. Dnes ve čtvrtém kole sice díky brance Pabla Daniela Osvalda z 25. minuty vedli nad Sienou, hosté však dvě minuty před koncem trefou Roberta Vitiella vyrovnali na konečných 1:1.

AS Řím (Osvaldo) foto: Reuters

AS má po třech odehraných zápasech na kontě stejně jako soupeř dva body a v tabulce patří římskému celku 14. místo. Siena, která díky Vitiellově zásahu ukončila čekání na první gól v novém ročníku Serie A, je o příčku horší.

Nový trenér AS Luis Enrique, který k mužstvu přišel v létě, tak po dnešní remíze stále čeká na své první soutěžní vítězství u týmu. V Serii A prohrál s Cagliari a remizoval s Interem Milán, v Evropské lize pak po výsledcích 0:1 a 1:1 vypadli Římané v předkole Evropské ligy se Slovanem Bratislava.