53.
Další vysoký centr Horvátha pohlídal brankář Asenjo.
52.
Plzeň
Bakoš uháněl sám na bránu, ale rozhodčí ho zastavil. Míč totiž vybojoval za pomocí faulu.
51.
Atlético
Standardní situace v podání Emreho výraznější nebezpečí neznamenala.
47.
důležité
Adrián López sice první kličku udělal skvěle, uvolnil se a mohl zakončovat. Jenže se raději pouštěl do dalších tanečků a o míč přišel.
46.
Plzeň
Rajtoral se snažil prodrat před obránce, ale nepodařilo se mu to.
Začal druhý poločas utkání.
45.+1
Rozhodčí nastavil jednu minutu, která právě vypršela. Skončil první poločas, na střely jej vyhrálo Atlético 5:4, ale opravdu vážnou šanci si nevypracovalo.
45.
Atlético přežilo další ambiciozní útok domácích.
43.
Plzeň
Rohový kop ale znovu zneškodnil výskokem gólman Asenjo.
42.
Plzeň
Kolář dostal od Rajtorala míč za hranici malého vápna. Střílel ale pozdě a pouze do hostujících bránících hráčů. Alespoň je z toho roh.
41.
Plzeň
Pohledná akce Plzně, na jejímž konci byl Darida. Mladý záložník se pustil do příliš velké přesily a balon ztratil.
39.
důležité
Tohle nebyl ofsajd. Plzeňští jen pozdě vystoupili a Diego Costa proto uháněl sám na brankáře. Skvělý Kozáčik ale jeho střelu po zemi na zadní tyč lapil.
36.
Atlético
Adrián na plzeňský defenzivní val nevyzrál a míč se mu odkutálel od nohou do autu. Kozáčik vykopává.
34.
Plzeň
Další standardní situace, znovu ji kopal Horváth a zase balon sebral Asenjo.
32.
důležité
Znovu zahrozili Španělé. Diego Costa se pustil do otevřené obrany a jedovatou dalekonosnou střelou vyzkoušel pozornost brankáře Matúše Kozáčika.
30.
Horváth rozehrál vysokým centrem standardní situaci, ale gólman Atlétika Asenjo si včas vyběhnul a míč uschoval do náruče.
26.
gól
Plzeň vede. Ďuriš vybojoval rohový kop a při něm pak prodloužil patičkou míč na zadní tyč, kde zakončoval stoper Václav Procházka do prázdné brány.