Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

Barák rozhodl o výhře Verony nad Parmou, český záložník se v italské lize trefil popáté

Antonín Barák rozhodl o vítězství Verony nad Parmou. foto: ČTK

Verona - Záložník Antonín Barák v dnešním utkání 22. kola italské ligy rozhodl gólem o vítězství fotbalistů Verony 2:1 nad Parmou. Šestadvacetiletý český reprezentant se prosadil v 62. minutě a připsal si pátou branku v probíhajícím ročníku Serie A.
  22:53aktualizováno  23:03

Hosty sice poslal v osmé minutě z penalty do vedení Juraj Kucka, ale chvíli nato bylo po vlastním gólu Alberta Grassiho srovnáno. Obrat domácího Hellasu dokonal po přestávce Barák a Verona díky němu vyhrála po dvou předchozích porážkách 0:2 s Udine a 1:3 s AS Řím.

Antonín Barák rozhodl o vítězství Verony nad Parmou.
Antonín Barák

V tabulce patří Veroně deváté místo se ztrátou sedmi bodů na pohárové pozice. Parma, která sice ukončila třízápasové čekání na vstřelený gól, prohrála počtvrté za sebou a je na předposledním 19. místě. Od příček zajišťujících záchranu ji dělí čtyři body.