Druhý poločas začíná za stavu 1:0 pro Barcelonu, výkop mají hráči United.
Do druhé půle vstoupí Manchester s jednou změnou - Andersona nahradí útočník Tévez.
První poločas je za námi, těšme se na pokračování za 15 minut.
Iniesta vyslal centr do vápna, Eto´o byl ovšem krátký, chyběly mu centimetry.
45. minuta
Messi si netradičně nalevo pohrál se třemi fotbalisty United, jeho centr nezkrotil Van der Sar, ovšem Henry měl k míči dál než Ferdinand.
43. minuta
Messimu jeho kouzla zatím nevychází, vždy chybí kousek k tomu, dostat se do finální fáze.
40. minuta
Chvilkový nápor hráčů Manchesteru United skončil ofsajdem útočníka Rooneyho. Rudí ďáblové působí hodně neškodně, až příliš se přizpůsobili hře Barcelony.
35. minuta
Barcelona ovládá střed pole a svou typickou hrou plnou narážeček a poté rychlé kolmice, nepouští soupeře téměř do hry. Piqué se navíc po rohu Xaviho dostal k ohrožení branky Van der Sara, chyběly mu centimetry k přesnějšímu zakončení.
27. minuta
Iniesta byl na hraně vápna faulován, domácí mají volný kop, Xaviho točený pokus minul o půl metru šibenici branky Van der Sara.
22. minuta
Ronaldo je při chuti, ale ani jeho hlavička po rohovém kopu nebyla přesná.
19. minuta
Uuuuuf, Messi si stáhl míč na střed a ze 20 metrů tvrdě vypálil, jeho pumelenice jen těsně minula Van der Sarovo břevno.
17. minuta
Přímý kop rozehrál svou levačkou Giggs, ale nepřesně.
16. minuta
Piqué dostává žlutou kartu, když nedovoleně zastavil 20 metrů od branky rozběhnutého Ronalda.
13. minuta
Na kopačky fotbalistů se vkrádá velká dávka nervozity, nejsou schopni si dát 3-4 přihrávky v řadě. Gól United evidentně otřásl.
10. minuta
Goooooooooooooooooooool!!!! Eto´o převzal rychlou kolmici od Iniesty, udělal z Vidiče školáka a z hranice malého vápna propálil šajtlí i Van der Sara - Barcelona vede 1:0.
9. minuta
A do třetice Ronaldo, z hranice velkého vápna vypálil volejem, ale mimo tři tyče.
6. minuta
Zatím se hraje ve středu pole, oba týmy se bojí udělat chybu. Opět pálil z dálky Ronaldo, tentokrát ale mimo tři tyče.
2. minuta
A pravačka Cristiana Ronalda poprvé úřadovala - ze 32 metrů vypálil z přímého kopu tvrdou ránu, Valdés ji s námahou vyrazil.
20:45
Barcelona nastupuje jako domácí tým ve svých tradičních dresech, Manchester United celý v bílém.
20:45
Fotbalové utkání roku právě začalo. Těšme se na nádhernou podívanou, výkop mají "domácí", teda fotbalisté Barcelony.