Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

23:04
48. minuta: Messi našel Henryho a ten pořádně provětral bombou Casillase, o pár chvil později opět Messi a Henry v akci, hostující zadáci mají problémy.
22:49
Druhý poločas právě začíná. Výkop mají domácí borci.
22:48
Odskočte si pro další občerstvení, případně pivo a za 15 minut se na vás opět těším.
22:31
Raúl dnes hraje své 34. El clásico!
22:44
Cantalejo nenastavil ani pár vteřinek a utkání je tak v polovině. Po první půli, ve které byla Barcelona aktivnější, je stav 0:0.
22:42
41. minuta: Cantalejovi se začal asi žlutý kartonek v ruce líbit, po další kose na Messiho jej vidí zblízka Drenthe. Po chvíli je opět v šanci Messi.
22:41
40. minuta: Marquéz dostává žlutou kartu za faul na Higuaína.
22:38
40. minuta: Gago dostal od Alvese jesličky, Messi ovšem neprostřelil Metzeldera.
22:36
36. minuta: Zraněného Sneijdera nahrazuje Palanca, který byl před zápasem vytažen z rezervy.
22:34
33. minuta: po trošku volnější pasáži se do dvou šancí dostali Eto´o a Henry, Casillas ale s přehledem.
22:28
28. minuta: Další faul ma Messiho, Ramos za něj dostává žlutou kartu.
22:27
26. minuta: Drenthe běžel 30 metrů sám na Valdése, brankář Barcelony však skvěle zasáhl, z následného rohu zahrozil Higuaín.
22:24
25. minuta: Sneijder poprvé ohrozil branku Barcelony, následuje první roh hostí.
22:21
22. minuta: Další ostrý faul, tentokrát na Tourého, již rozhodčí trestá žlutou kartou pro Metzeldera.
22:19
18. minuta: Abidal napodobil Tourého, ovšem i se zakončením, zastavil jej opět skluzem Cannavaro.
22:16
16. minuta: Messi opět ukličkoval obranu, Casillas musel na zem, poté se háčkuje středem hřiště Touré, Cannavara ale neprostřelil.
22:14
Zatím se hraje nahoru dolů, aktivnější jsou však v lepší formě hrající domácí. Hráčí "Bílého baletu" pořádají hon na Messiho.
22:10
10. minuta: Higuaín si to namířil středem k Valdézově brance, ale skvěle jej stopnul Marquéz.
22:07
5. minuta: A první akce po pravé straně - Messi se zbavil Ramose, Casillas však skvěle zasáhl.
22:08
7. minuta: Henry vypálil z druhé strany zpoza vápna, ale těsně mimo.